חדשות שוק ההון

זר ידיעות קנאביס יומי

יו ניבו מקבלת אישור מרשם הפטנטים עבור משחה דרמטולוגית; פי.אל.טי פייננס קיבלה הארכת אישור לחוות הריבוי של אילן ביו; טוגדר קיבלה אישור לחוות הגידול שלה בישראל

חדשות ספונסר 20/05/2019 17:03

א+א-

חברת יו ניבו דיווחה היום על קבלת אישור עקרוני מרשם הפטנטים בישראל עבור פורמולצית משחה דרמטולוגית לטיפול בפצעים ונגעים בעור המופקת בין היתר מCBD. תוכן האישור מראה כי מדובר בפורמוליצה חדשנית ובעלת התקדמות המצאתית. מדובר בפורמולציה המיועדת לטיפול במחלות עור ופסוריאזיס.

 

למיטב ידיעת החברה ועל פי מחקרים שפורסמו רק מפסוריאזיס סובלים למעלה מ-8 מיליון אמריקאים. בכל העולם ישנם כ-125 מיליון חולים בפסוריאזיס והמחלה מקיפה כ-3%-2% מהאוכלוסייה. לחולים בפסוריאזיס עלויות טיפול גבוהות באופן משמעותי מכלל האוכלוסייה, ועשויים להגיע לכ-135 מיליארד דולר בשנה.

 

חברת טוגדר דיווחה היום כי אמש הודיע לה ממונה הביטחון של היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות כי לאחר שביצע מבדק אבטחה בחוות הגידול והריבוי של החברה הוא מצא כי החוות עומדות בדרישות האבחה הנדרשות GAP-IMC. תוקף אישור האבטחה הינו לשנה מיום הנפקתו.

 

חברת פי.אל.טי פייננס שהתקשרה בהסכם מיזוג עם אילן ביוקלצ’ר הפועלת בתחום הקנאביס בישראל ובארה"ב, דיווחה כי תוקף האישור של חוות הריבוי של אילן ביו בגבעת ח"ן הוארך עד ליום 18.5.2020. אישור האבטחה ניתן הן למבנים בהם מתבצעת פעילות המחקר והפיתוח בתחום תרביות הרקמה ופעילות בתחום הריבוי וכן לחממות החיצוניות בשטח חוות הריבוי, וזאת לאחר שאילן ביו ביצעה במקום שיפורים בתחום האבטחה לשביעות רצון היחידה לקנאביס במשרד הבריאות.

 

נכון למועד זה אילן ביו טרם קיבלה את אישור היק"ר למכירת תוצרת חוות הריבוי למגדלים מורשים. יחד עם זאת, ולאור קבלת אישור האבטחה האמור והארכת תוקף אישור הGAP-IMC לחוות הריבוי, הבקשה לאישור מכירה נמצאת בשלבי בדיקה סופיים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה