חדשות שוק ההון

מחזיקי האגח של בי קום ואינטרנט זהב אישרו את הצעת סרצ’לייט

מחזיקי כל סדרות האג"ח של בי קום ושל אינטרנט זהב הצביעו בעד ברוב של למעלה מ-75% כפי שדרשה הקרן; מניית בזק עולה 1.25% ובי קום מזנקת 3.3%

חדשות ספונסר 20/05/2019 10:54

א+א-

קבוצת בזק, אינטרנט זהב ובי קום מדווחות כי אמש אישרו מחזיקי אגרות החוב של בי קומיוניקיישנס ואינטרנט זהב, באופן עקרוני ואינדיקטיבי, באסיפות נפרדות של כל אחת מבין הסדרות, את הצעתה המעודכנת של קבוצת "סרצ’לייט" לרכישת מניות אינטרנט זהב בביקום ולהשקעה נוספת משמעותית בביקום. ההצעה כאמור דווחה לציבור ביום 14.5.2019. ההצעה המעודכנת כוללת תקופת בלעדיות קצרה.

 

בהצבעה של מחזיקי אג"ח ג’, 81.24% מהמשתתפים הצביעו בעד הצעת סרצ’לייט, מה שעלה בקנה אחד עם הדרישה שהעמידו אנשי הקרן שהצעתה תתקבל ברוב גבוה מ-75%. בהצבעת מחזיקי אג"ח ב’ אושרה ההחלטה פה אחד.

 

החלטה סופית ומחייבת בדבר אישור ההסכמות הסופיות, תתקבל רק לאחר ההליכים המשפטיים והאישורים הנדרשים על פי דין, לרבות הגעה להסכמות בדבר נוסח ההסכם המחייב, קבלת אישורי אורגנים שונים, אישור רגולטור ו/או בית המשפט (אם וככל ויידרשו על פי דין) וכיו"ב.

 

עמי ברלב, מנכ"ל בי קום הגיב על התוצאה ואמר: "הדרך עוד ארוכה, אולם מדובר באבן דרך חשובה בתהליך. ההסכמות שגובשו מאזנות לטעמי בצורה ראויה בין האינטרסים של כל הצדדים הרלבנטיים, ומהוות פתרון ראוי גם בהתחשב ביתר האלטרנטיבות העומדות בפניה של החברה. אני מודה לכל הגורמים הרבים המעורבים במו"מ על הפתיחות, היצירתיות והיוזמה לפתור המחלוקות בפשרה ראויה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה