חדשות שוק ההון

קרן Keystone רכשה את אחזקות אלון בקבוצת המפעיל של כביש 6

אמש קיבלה הקרן אישור ממחזיקי האג"ח של קבוצת אלון והסכמה של שיכון ובינוי להימנע מהפעלת זכות הסירוב; הקרן תרכוש 29% ממניות קבוצת המפעיל לפי שווי של חצי מיליארד ₪

חדשות ספונסר 16/05/2019 09:51

א+א-

קרן ההשקעות Keystone הודיעה היום (16.5.19) על חתימת העסקה לרכישת אחזקותיה של קבוצת אלון בחברת המפעיל של כביש 6. קיסטון, אשר הוקמה על ידי נבות בר, רוני בירם וגיל דויטש רכשה 29% ממניות קבוצת המפעיל המוחזקות על ידי אלון לפי שווי של כחצי מיליארד ש"ח.

 

נבות בר, מנכ"ל Keystone מציין: "אני מברך על חתימת העסקה ועל קבלת הצעתה של הקרן. אלון ומחזיקי האג"ח שלה יקבלו תמורה מלאה על אחזקותיהם. מדובר בנכס מניב ובטוח – מסוג הנכסים שקיסטון מעוניינת בהם אשר יעניקו למשקיעים תשואה אטרקטיבית בסיכון נמוך.

 

קיסטון תאפשר לשחקנים חדשים, בהם הציבור הרחב והמוסדיים להיכנס כשותפים בהשקעה סחירה ובטוחה בעולם התשתיות המניבות, להנות מכל ההטבות של קרן ריט, עם כניסת ההסדרה לתוקף, ואף לתרום לפיתוח התשתיות הלאומיות בישראל".

 

כזכור, קיסטון ושיכון ובינוי - מהמחזיקות בחברת המפעיל, הגיעו להסכמה שעם רכישת ההחזקות של אלון או אפריקה ישראל על ידי הקרן, שיכון ובינוי לא תפעיל את הזכות לסירוב ראשונה. קיסטון אף העניקה אופציה לחברות הביטוח כלל והפניקס להצטרף לרכישה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה