פורסייט חתמה על הסכם הפצה בלעדי ביפן

חברת הסחר היפנית Cornes Technologies תקדם ותפיץ את טכנולוגיית הראייה הממוחשבת של פורסייט בשוק היפני

חדשות ספונסר 14/05/2019 10:47

א+א-

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס הפועלת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, ושמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב (סימול: FRSX), הודיעה היום על חתימת הסכם הפצה עם חברת Cornes Technologies, חברת סחר יפנית.

 

על פי ההסכם, יוענקו ל-Cornes Technologies זכויות בלעדיות לקידום ומכירת מערכת QuadSight של פורסייט ביפן. Cornes Technologies ממלאת תפקיד משמעותי בהקמה ופיתוח של קשרי מסחר בין יפן לשאר העולם.

 

הסכם ההפצה נחתם בעקבות תצוגה טכנולוגית (roadshow) שביצעה פורסייט ביפן, בסיועה של Cornes Technologies. התצוגה הטכנולוגית שהושלמה לפני מספר שבועות, כללה הדגמות חיות של מערכת QuadSight בזמן אמת לשישה יצרני רכב מובילים וספקי משנה (Tier One).

 

מערכת הראיה הממוחשבת של פורסייט המבוססת ארבע מצלמות, מציעה יכולות גילוי מכשולים לבטיחות רכבים חצי אוטונומיים ואוטונומיים. באמצעות היתוך חיישנים, מערכת QuadSight משלבת אור המוחזר ממצלמות אור נראה עם אנרגיה תרמית המתקבלת ממצלמות אינפרא-אדום ארוך-טווח ומאפשרת גילוי מדויק של מכשולים מכל צורה וחומר, בכל תנאי תאורה ומזג אוויר - לרבות בחשיכה מוחלטת, גשם, ערפל וסנוור. מערכת QuadSight המבוססת על טכנולוגיה ביטחונית מוכחת, מציעה לרכבים אוטונומיים יכולות ראייה מעבר לאלה של העין האנושית ומפחיתה את הסיכון לתאונות דרכים ופגיעות.

 

במהלך ההדגמות נבחנו תרחישים שונים המדמים גילוי מכשולים בתנאי מזג אוויר ותאורה קשים. הביצועים יוצאי הדופן של מערכת QuadSight התקבלו היטב, ומספר יצרני רכב וספקי משנה הביעו עניין ברכישת מערכות אב טיפוס לצורך הערכה נוספת במהלך החודשים הקרובים.

 

"על פי ארגון OICA (הארגון הבינלאומי של יצרני רכב מנועי), יפן הינה יצרנית כלי הרכב השלישית בגודלה בעולם, עם למעלה מ-9.69 מיליון מכוניות פרטיות וכלי רכב מסחריים שיוצרו בשנת 2017, מתוך 97.3 מיליון כלי רכב שיוצרו ברחבי העולם באותה שנה", אמר דורון קוהדייא, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של פורסייט. "תעשיית הרכב היפנית היא אחת התעשיות הבולטות והחדשניות בעולם, מה שהופך אותה לשוק יעד מתאים ל-QuadSight, מערכת הראייה הממוחשבת פורצת הדרך של פורסייט."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה