חדשות שוק ההון

מג’יק רוכשת את חברת התוכנה האמריקאית PowWow

החברה צופה כי הפעילות תתחיל להניב רווחים בתוך כשנתיים; מג’יק תבצע לוקליזציה למוצרים על מנת להתאימם לשווקים שונים בעולם

חדשות ספונסר 13/05/2019 09:32

א+א-

חברת מג’יק הדואלית, העוסקת בתחום של פתרונות אינטגרציה ופיתוח יישומיים, הודיעה כי רכשה את חברת PowWow, מפתחת פלטפורמת ה-Low-Code SmartUX. פלטפורמת הפיתוח SmartUX מפרידה את הלוגיקה העסקית מממשק המשתמש ומפשטת תהליכים ארגוניים בכך שהיא מאפשרת להעביר תהליכים עסקיים קיימים לדפדפן ולאפליקציות מובייל לצד חוויית משתמש חדשנית.

 

פלטפורמת ה-SmartUX של PowWow, מאפשרת לארגונים להאיץ תהליכי מודרניזציה ולהעביר במהירות וביעילות וללא כל הפרעה להתנהלות הרגילה של העסק כל יישום ארגוני קיים, אם בתצורת Windows, אם בדפדפן ואף אם במסכי טרמינל ירוקים, לאפליקציה היברידית רספונסיבית, מהירה ומאובטחת, הניתנת להתקנה על גבי כל מכשיר קצה, מובייל או אחר.

 

שוק פלטפורמות הפיתוח ב-Low-Code הינו שוק רחב אשר לדעת אנליסטים מובילים עדיין נמצא לפני שנות השיא שלו. לפי תחזיות האנליסטים, עד שנת 2022 שוק זה יגדל לכ-21.2 מיליארד דולר, לעומת 3.8 מיליארד דולר ב-2017, גידול המשקף צמיחה שנתית (CAGR) של 41%.

 

מג’יק מצפה כי פעילות זו תתחיל להניב רווחים בפרק זמן שבין 18 ל-24 חודשים, במהלכם היא תשקיע במאמצי שיווק ומכירות אינטנסיביים ובלוקליזציה למוצרים עבור התאמתם לשווקים שונים בעולם.

 

לדברי גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג’יק, "אנו מברכים על הצטרפותה של פלטפורמת SmartUX מבית PowWow לפורטפוליו הפתרונות של הקבוצה, השקעה זו מהווה צעד חשוב באסטרטגיה של מג’יק ותורמת למיצובה בשוק פלטפורמות הפיתוח. פעילות הטרנספורמציה הדיגיטלית הולכת וגדלה באופן מואץ, וארגונים בכל העולם מחפשים פתרונות מהירים לביצוע טרנספורמציה דיגיטלית המפחיתים את הצורך בהחלפת התשתית הטכנולוגית הקיימת. בזכות השילוב של פרדיגמת ה-Low-Code החזקה של מג’יק יחד עם פלטפורמת PowWow, מג’יק מציעה ללקוחותיה הקיימים והפוטנציאליים פורטפוליו מקיף וחדשני של פתרונות ושירותים המספקים מענה ישיר לביקוש הגבוה לסביבת עבודה דיגיטלית וגאה להיות חלק מתהליך זה".

 

"בשל ההצטרפות לקבוצת מג’יק, צוות PowWow ולקוחותיהם ייהנו מגישה למשאבים נרחבים ולערוצי הפצה בינלאומיים", ציין רפאל סאנטיני, סמנכ"ל המכירות של PowWow. "כמו-כן, השילוב בין SmartUX לבין פלטפורמת האינטגרציה של מג’יק מבוססת Cloud ו-On-Premise, יחד עם הגישה למשאבים המקצועיים של מג’יק, יחזקו את מעמדה התחרותי של PowWow ויאפשרו לה להוסיף יכולות מפתח ללקוחותיה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה