חדשות שוק ההון

חברת רמדי של מרחביה חתמה על הסכם עם חברת ביטוח מארה”ב

ההסכם, לשימוש במערכת הרפואה הדיגיטלית של רמדי, יניב לחברה הכנסות שנתיות של מליוני דולרים; ההסכם הוא לשנה, ומתרכז בטיפול בחולים במספר קטגוריות

חדשות ספונסר 06/05/2019 13:08

א+א-

מרחביה אחזקות והשקעות, המשקיעה בחברות צעירות בתחומי מדעי החיים, מודיעה כי RMDY – חברת פורטפוליו העוסקת בתחום שירותי הרפואה הדיגיטלית (מוחזקת על ידי מרחביה בכ-6%), התקשרה בהסכם עם חברה מובילה בתחום הביטוח הרפואי בארה"ב, למתן שירותי רפואה דיגיטלית באמצעות המערכת הטכנולוגית שפיתחה. חברת הביטוח היא אחת הגדולות בארה"ב, ונמנית על חברות ה-.Fortune 500

 

ההכנסות השנתיות של RMDY בשנת 2018 עמדו על כ-2.5 מליון דולר, והנהלת החברה צופה צמיחה דרמטית בהכנסות בשנים הקרובות. ל-RMDY כ-30 לקוחות בארה״ב ובישראל, המניבים לה כבר הכנסות שנתיות בהיקף של מספר מיליוני דולרים, ביניהם Medtronic, Merck, American Heart Association, Dana Farber, Jefferson, Moffit, VNSNY, Mobe Health. 

 

ההתקשרות עם חברת הביטוח כעת תאפשר ניהול, מעקב ותקשורת עם חולים בסיכון גבוה באמצעות המערכת של RMDY, שתפעיל תכנית דיגיטלית באמצעות אפליקציה ייעודית. תכני האפליקציה יותאמו למטופל המשתמש במערכת, במטרה לשפר את יעילות זרימת המידע הרפואי בקרב הצוות המטפל, לצד יצירת שיפור בחוויית המשתמש של המטופל.

 

ההסכם הוא לשנה, ומתרכז בטיפול בחולים במספר קטגוריות, אולם RMDY מעריכה כי להתקשרות פוטנציאל להתרחב לקהלי משתמשים נוספים כך שהיא עשויה להגיע להיקף הכנסות שנתי של מיליוני דולרים במימוש אבני דרך שנקבעו.

 

רני ליפשיץ, יו"ר מרחביה: "אנו שמחים על אבן דרך משמעותית בהתפתחות העסקית של חברת פורטפוליו נוספת הצפויה להביא לצמיחה דרמטית בהכנסות RMDY בשוק פתרונות הרפואה הדיגיטליים. ההסכם מוכיח כי אחד השחקנים הגדולים והמובילים בארה"ב, מכיר ביתרונות הפתרון הטכנולוגי של RMDY, באמצעותו יוכל לבצע מעבר מהיר ממתן שירות מסורתי, לשירות מהיר, תחרותי, כלכלי ודיגיטלי, כיוון שהוא משפר את אופן הטיפול בחולים הכרוניים ומעניק להם איכות חיים גבוהה יותר ולכן אנו משוכנעים כי הוא יתרום לביסוס מעמדה בשוק האמריקאי תוך יצירת ערך משמעותית לבעלי המניות שלה ושל מרחביה."

 

ד"ר עמיר קישון, מנכ"ל RMDY: "בשנתיים האחרונות מתפתחת מהפכה בקרב חברות בתחום הבריאות למעבר לתקשורת דיגיטלית עם חולים, וחברות הביטוח הרפואיות נדרשות לממש את הפוטנציאל הכלכלי והיכולת הפיננסית שלהן להקמת מערכים אלה. אנו מאמינים כיRMDY  הופכת לחברה מובילה, בתחום מהצומחים בעולם הבריאות."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה