חדשות שוק ההון

אמנת מכרה את אחזקותיה במרמנת תמורת 52 מיליון ₪

עסקה זו מצטרפת לעסקאות נוספות שביצעה אמנת בשנה וחצי האחרונות במסגרתן מכרה את אחזקותיה בחברת ברעם ורכשה את חברת קונקור

חדשות ספונסר 01/05/2019 12:11

א+א-

חברת אמנת ניהול ומערכות מדווחת היום כי הושלמה העסקה למכירת מלוא אחזקותיה (50%) בחברת מרמנת ארגון ניהול פרויקטים בע"מ לשותפתה באחזקות החברה, ס.ה סקיי (מ.ר.מ.נ). במועד השלמת העסקה, שולם לאמנת סך של 52.5 מיליון שקל, בנוסף לתשלום דיבידנד שחולק קודם לכן בסך של 2.5 מיליון שקל.

 

בהתאם להערכה ראשונית של החברה, אמנת צפויה לרשום בדוחותיה הכספיים רווח נקי בסך של כ-32 עד כ-34 מיליון שקל והתזרים הצפוי לחברה הינו בסך של כ-45 עד כ-47 מיליון שקל.

 

עסקה זו מצטרפת לעסקאות נוספות שביצעה אמנת בשנה וחצי האחרונות במסגרתן מכרה את אחזקות חברה בת בהיקף של 44% בחברת פרסום שלטי החוצות ברעם לגיא ברעם תמורת כ- 13.2 מיליון שקל והרחיבה את פעילותה בתחום המחשוב והתוכנה כשרכשה את חברת קונקור ומיזגה את פעילותה עם תדיעד בהשקעה של מיליוני שקלים. פעולות אלו של אמנת הינן בהתאם לאסטרטגיית החברה למיקוד עסקי שיאפשר להאיץ את הצמיחה בחברה.

 

אמנת ניהול ומערכות בע"מ היא חברה ציבורית שמניותיה רשומות למסחר בבורסה לניירות ערך בתל-אביב. החברה עוסקת בשני תחומים: הראשון הוא ייעוץ, ניהול פרויקטים ולוגיסטיקה – בתחום זה ניתנים שירותי ניהול, יעוץ וביצוע פרויקטים בהנדסה, תעשיה וניהול, שירותי תיאום וניהול פרויקטים הנדסיים בבניה, הפעלת מנהלות פרויקטים לנושאים ייעודיים, שירותי מיקור חוץ (Outsourcing) למערכות לוגיסטיות ומנהליות. 

 

התחום השני מחשוב ותוכנה – בתחום זה ניתנים שירותי בדיקה ובקרת איכות תוכנה, פיתוח תוכנה, יישום מערכות מידע, יעוץ בתחומי מחשוב, יישום הדרכה והטמעת מערכות מידע בארגונים, אפיון והקמת מערכות מידע לוגיסטיות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה