מעברות מאחדת את מערכי הייצור של חברות הבת אנליט וLN

שתי החברות יעברו לייצר במבנה חדש בלובלין פולין; שיווק המוצרים שייוצרו במפעל החדש יחל במחצית הראשונה של 2020

חדשות ספונסר 30/04/2019 12:13

א+א-

חברת מעברות מדווחת היום על החלטה אסטרטגית לאחד את מערכי הייצור של חברת הבת אנליט, העוסקת בפיתוח, ייצור ומכירות של תוספי תזונה, ושל חברת הבת הפולנית Natury Laboratoria  העוסקת גם היא בפיתוח, ייצור ומכירות של תוספי תזונה, בפולין.

 

במסגרת האיחוד הנ"ל חתמה החברה בסוף דצמבר 2018 על הסכם שכירות ארוך טווח לתקופה של 10 שנים עם שתי אופציות הארכה, הנתונות ל- LN ,של 5 שנים כל אחת. השכירות היא של מבנה חדש בשטח כולל של כ- 6,800 מ"ר הממוקם בפארק תעשייתי בלובלין, פולין.

 

דמי השכירות השנתיים בגין המבנה צפויים להיות בסך של כ- 1.9 מיליון ש"ח. הבטוחות על פי הסכם השכירות הן ערבות בנקאית בסך של 384 אלף יורו וערבות של החברה בסך של עד כ- 1.81 מיליון יורו.

 

בנוסף התקשרה החברה בהסכמים מול ספקים ונותני שירותים לצורך הזמנת קווי ייצור וציוד ולצורך ביצוע התאמות במושכר על פי הסכם השכירות. היקף ההשקעה של החברה בציוד והתאמות מוערך בכ- 18מיליון ש"ח. שיווק המוצרים שייוצרו במפעל החדש צפוי להתחיל במהלך המחצית הראשונה של 2020.

 

במעברות מציינים כי החברה רואה הזדמנות משמעותית באיחוד מערכי הייצור של אנליט ו- LN ומעריכה כי מהלך זה עשוי ליצור לחברה בסיס לצמיחה ולהגדיל את רווחיות מגזר ה- VMS של החברה. מגזר תוספי תזונה, ויטמינים ומינרלים של החברה כולל הן את אנליט והן את LN וכן פעילויות נוספות של החברה באמצעות תאגידים נוספים, וזאת בשל היתרונות והסינרגיות שהמהלך מגלם, ובכלל זה הגדלת ספקי הייצור, שיפור טכנולוגי של תהליך הייצור, הגדלת מגוון המוצרים, חיסכון בעלויות ויצירת מערך משותף גלובלי של שיווק ומכירות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה