אינטרקיור מקימה מתקן ייצור קנאביס נוסף בדרום הארץ, מהגדולים בעולם

אינטרקיור היא החברה הציבורית הראשונה העומדת בדרישות הרגולטוריות לייצור ולייצוא קנאביס רפואי (IMC Medical-Grade)

חדשות ספונסר 23/04/2019 12:40

א+א-

חברת הקנאביס אינטרקיור, מודיעה כי חתימה על הסכם להקמת מתקן ייצור רחב היקף, בעל יכולת ייצור מקסימלי של עד כ- 100 טון קנאביס רפואי בשנה אשר יפעל בנוסף למתקנה הקיים והפעיל בצפון הארץ. על פי התוכניות, המתקן במתחם החדש יתחיל לפעול ולהפיק קאנביס רפואי העומד בתקינה המחמירה עוד בשנת 2019. עם השלמתו בשנה הבאה, צפוי מתחם זה להפוך, לדעת החברה, לאחד המתחמים הגדולים בעולם לייצור קנאביס לשימוש רפואי. המתחם יפעל בהתאם לתקינה החדשה של היק"ר IMC Medical Grade ובהתאם לתקינות מחמירות נוספות, כפי שידרש. 
 
אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור: "הקמת המתחם בדרום הארץ מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה של קנדוק כשחקן בינלאומי משמעותי בתחום הקנאביס ברמה של פראמה גרייד. אנו רואים בישראל כמקום ייצור אסטרטגי וממוקדים להגעה ליכולת ייצור משמעותית כבר בשנה הקרובה. המשאבים הרבים שאנו משקיעים מייצרים מקומות תעסוקה ישירים ועקיפים באזור עדיפות לאומית." 
 
במתחם בדרום, צפויה קנדוק להפיק קנאביס רפואי לשוק בישראל ולשוק הגלובלי והיא נערכת לעמידה בתקני הייצוא כפי שיקבעו וכן לעמידה בתקינות במדינות היעד. ההתקשרות הינה לתקופה של עד 20 שנים לשימוש במתחם מגודר וקיים של כ- 170 דונם המכיל תשתיות מוסדרות וכ- 70 דונם חממות בנויות ומאושרות וכן מספר מבני עזר. כמו כן, קיימת אפשרות להרחבה של השטחים לפעילותה לכ- 100 דונם חממות גידול ולבניית מתקנים נוספים לצרכים תפעוליים. החברה פועלת לקבלת כל ההיתרים, לרבות האישורים הנדרשים מהיחידה לקנאביס רפואי (היק"ר).
 
לאור אישור הממשלה לייצוא קנאביס רפואי, הודיעה החברה על האצת כושר הייצור של חברת הבת קנדוק במדינת ישראל ליעד של כ-100 טון בשנה והערכות לשיווק במדינות בעלות רגולציה תומכת. קנדוק מיישמת אסטרטגית התרחבות גלובלית עם יעד לפעילות ב-10 טריטוריות ברחבי עולם, במסגרת זו דיווחה החברה על התקשרויות הן במדינה החברה באיחוד האירופאי והן בקנדה..
 
אינטרקיור (קנדוק) היא החברה הציבורית הראשונה בישראל המחזיקה ברישיון ועומדת בכל הדרישות הרגולטוריות המחמירות ומוצריה בתקינה של IMC GMP מוכנים להפצה בבתי המרקחת בישראל וכן לייצוא לחו"ל. קנדוק פועלת על פי האסדרה החדשה שתיכנס לפועל בתחילת מאי 2019. בראייה עולמית, קנדוק הינה מהחלוצות והמובילות ב- Pharma Grade Medical Cannabis - בייצור בסטנדרטים הגבוהים, GAP, GMP, הנדרשים במוצרים המשווקים ברוב המדינות המוסדרות בבתי המרקחת.
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה