וילי פוד חתמה על מזכרי הבנות לרכישת השליטה בביכורי השדה ומעדני מיקי

על פי ההסכם, תשלם וילי פוד 70 מיליון ₪ ותחזיק ב-51% מביכורי השדה; בנוסף, וילי פוד ומעדני מיקי יקימו חברה משותפת שוילי פוד תחזיק בה 70%

חדשות ספונסר 23/04/2019 10:02

א+א-

חברת וילי פוד מדווחת הבוקר כי חברת הבת וילי פוד אינטרנשיונל חתמה על שני מזכרי הבנות, האחד עם חברת ביכורי השדה והשני עם מעדני מיקי.

 

ביכורי השדה היא חברה פרטית העוסקת בייבוא, הפצה ושיווק של פירות וירקות טריים לשוק הקמעונאי והמוסדי בישראל. על פי העקרונות שנקבעו במזכר ההבנות, ביכורי השדה תנפיק לוילי פוד מניות רגילות של ביכורי השדה שיהוו 41% מהונה המונפק של ביכורי שדה לאחר ההנפקה (בדילול מלא) בתמורה לסך של 70 מיליון ₪.

 

בד בבד עם ביצוע ההנפקה, בעלי המניות המייסדים של בכורי השדה ימכרו לוילי פוד מניות רגילות של ביכורי השדה (מתוך מניות ביכורי השדה) שבבעלותם, אשר יהוו 10% מהון המניות המונפק של ביכורי השדה לאחר ההנפקה, כך שלאחר ההנפקה והמכירה וילי פוד תחזיק ב-51% מהון המניות של ביכורי השדה. מזכר ההבנות כולל תנאים מתלים מקובלים כנהוג בהסכמים מסוג זה לרבות השלמת בדיקות נאותות תוך 90 יום ממועד חתימת מזכר ההבנות.

 

מזכר ההבנות השני נחתם עם חברת מעדני מיקי תעשיות מזון דגים וסלטים ("מעדני מיקי"), חברה פרטית העוסקת בייצור של מגוון רחב של סלטים, סלטי דגים ומוצרי דגים מעושנים. וילי פוד ומעדני מיקי יקימו חברה חדשה אשר תרכוש ותקבל בהמחאה את כל פעילות ונכסי מעדני מיקי הקשורים לפעילותה וניתנים להעברה, למעט זכויות במקרקעין.

 

עם השלמת העסקה, וילי פוד תחזיק ב-70% מהון המניות של החברה החדשה (בדילול מלא) ומעדני מיקי תחזיק ב-30% מהון המניות של החברה החדשה. בתמורה לפעילות הנמכרת תשלם החברה החדשה למעדני מיקי סך של 10 מיליון ₪. בנוסף, תעמיד וילי פוד לחברה החדשה הלוואת בעלים בסך של 5 מיליון ש"ח. מזכר ההבנות כולל תנאים מתלים כנהוג בהסכמים מסוג זה לרבות השלמת בדיקות נאותות תוך 90 יום ממועד חתימת מזכר ההבנות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה