חדשות שוק ההון

חברת TTM Technologies רכשה שתי מערכות Additive Manufacturing של ננו דיימנשן

הגדלת ההשקעה ב- DragonFly Pro משקפת את הבטחון המתמשך של TTM ביתרונות של additive manufacturing לתחום האלקטרוניקה

מערכת ספונסר 22/04/2019 10:57

א+א-

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי חברת TTM Technologies, מובילה עולמית בייצור מעגלים אלקטרוניים מודפסים (PCB), הרחיבה את יחסיה עם ננו דיימנשן באמצעות רכישת שתי מערכות DragonFly Pro נוספות, בנוסף למערכת שרכשו בעבר. בעזרת שלוש מערכות DragonFly Pro שברשות החברה, TTM מרחיבה את יכולות ה- additive manufacturing עבור אלקטרוניקה מודפסת ומציבה דריסת רגל עבור לקוחותיה, שהינם תאגידים גדולים במגוון תעשיות, כגון בטחון ותעופה.

 

חברת TTM מספקת תמיכה בתחומי הנדסה וייצור עבור מגוון ישומיים ניסויים מתקדמים, אשר חיוניים לתעשיות הרבות בהן פועלים הלקוחות של TTM. השקעה במערכות ה- DragonFly Pro תאפשר לצוותי ההנדסה של TTM לנצל את היכולות הייחודיות והמדויקות של טכנולוגיית הדפסה מתקדמת בתלת מימד, לרבות שילוב של מוליכים ופולימרים בהדפסה אחת. רכישה של שתי מערכות מוכיחה את המחויבות של TTM להציע לקהל לקוחותיה פתרונות מתקדמים עבור אבות טיפוס וייצור, וכן לספק שרות יעיל וחדשני יותר ליצירת מעגלים אלקטרוניים מודפסים רב שכבתיים ופונקציונאליים, אבות טיפוס של אנטנות RF עם גאומטריות מורכבות, חיישנים, ועיצוביים חדשניים התומכים בדרישה ההולכת וגוברת בשוק ה- IoT. 

 

"עברה מעל שנה מאז ההשקה המסחרית של ה- DragonFly Pro. אחד ההשגים הגדולים ביותר שלנו הינו לראות כיצד לקוחות המשתמשים במערכת שלנו יכולים להתגבר באופן עקבי על מכשולי פיתוח וייצור, להגביר את החדשנות ולשפר תהליכי עבודה, על מנת לקצר את זמן ההגעה לשוק ולהשיג ביצועיות טובה יותר", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "השילוב של המערכת הייחודית שלנו עם המומחיות המובילה של TTM בעיצוב, פיתוח וייצור חדשניים, מאפשרת להם לספק שרותים כפי שאף אחד אחר לא יכול, להשיג יתרון תחרותי בשוק עם תהליכים מסורתיים ותהליכי additive manufacturing. אנו נרגשים לשתף פעולה עם TTM, חברה שמנצלת את הערך של טכנולוגיית additive manufacturing מדוייקת עבור אלקטרוניקה מודפסת".

 

באמצעות שילוב של מדפסת הזרקת דיו מדוייקת במיוחד עם ננו-דיואות ייעודיים ותוכנת תלת מימד מתקדמת, מערכת ה- DragonFly Pro עטורת הפרסים משנה את עולם פיתוח האלקטרוניקה ומאפשרת לחברות לקבל שליטה מלאה על תהליך הפיתוח כולו. המערכת מאפשרת למעצבים ומהנדסים להדפיס בתלת מימד מתכות ופולימרים בו זמנית על מנת ליצור בכותלי החברה אבות טיפוס פונקציונאליים של אלקטרוניקה, כגון מכשירי תקשורת IoT, חיישנים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוק, מעגלים אלקטרוניים, ורכיבים אלקטרוניים חדשניים נוספים. במקרים מסויימים, המערכת אף מאפשרת מזעור של האלקטרוניקה, כך שמכשירים ומעגלים מודפסים יכולים להיות יעילים יותר מבחינת גודלם וכן מבחינת הביצועיות שלהם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה