חדשות שוק ההון

סאני תקשורת זכתה במכרז לאספקת מכשירי סלולר לעובדי מדינה

זו השנה החמישית שסאני זוכה במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר; תספק מכשירי סמסונג Galaxy S10 לעובדים ובני משפחותיהם

חדשות ספונסר 17/04/2019 11:57

א+א-

סאני תקשורת סלולרית מקבוצת לפידות קפיטל, העוסקת בתחום הטלפונים והאביזרים הסלולריים מתוצרת סמסונג הדרום קוריאנית, המספקת פתרון תקשורתי כולל ללקוחותיה במגוון רחב של ערוצי מכר, גאה לדווח על זכייה חמישית ברציפות, במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר לאספקת מכשירי סלולר מתוצרת סמסונג למשרדי הממשלה.

 

על פי תנאי המכרז, סאני נבחרה לשמש ספק יחיד ובלעדי של מכשירי סלולר מתוצרת סמסונג עבור עובדי משרדי הממשלה, לאחר שהצעתה דורגה ראשונה בין כל המציעים. סאני נבחרה לספק למשרדי הממשלה את מכשיר הדגל של סמסונג, ה-Galaxy S10 . היקף ההזמנות בפועל של מכשירי סמסונג מותנה בשיקול דעתם של עובדי משרדי הממשלה השונים ובהתאם לצרכיהם.

 

על פי ניסיון העבר, סאני מעריכה כי הזכייה במכרז החשכ"ל תאפשר להציע את מגוון המכשירים הנמכרים על ידה גם למשפחות העובדים ובאופן זה להגדיל את היקף המכשירים שימכרו ולהרחיב את פעילות השירות והמעבדות הצומחת של סאני. מוטי וגל גונן מחברת מרג’ינס ייעוץ כלכלי ליוו את סאני בהליך המכרז זו הפעם החמישית.

 

לסאני שיתוף פעולה מלא עם סמסונג העולמית והיא משמשת כמשווקת מורשה של סמסונג העולמית בישראל בשוק הפתוח., נתח השוק המוערך של סמסונג הוא מעל ל-50%.

 

משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת סלולרית מסר: "אנו שמחים על הזכייה המשמעותית במכרז החשכ"ל. על סמך ניסיון העבר אנו צופים כי זכייה זו תמשיך לבסס ולחזק את מעמדה של סאני כמובילת שוק הסלולר בישראל."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה