נובל אנרג’י חנכה מרכז ייעודי להכשרת כח אדם שיאייש את אסדות הגז הטבעי

בין השאר יוכשרו במרכז החדש ישראלים שיקלטו לעבודה בפרויקט לווייתן; מחזור ההכשרה הראשון צפוי להיפתח בסוף חודש אפריל

חדשות ספונסר 17/04/2019 10:54

א+א- 1

חברת נובל אנרג’י חנכה מרכז הכשרה מקצועי ייעודי להכשרת כח אדם שייקלט לעבודה על אסדות הגז שמפעילה החברה, בין השאר על אסדת לווייתן שהקמתה הולכת ומושלמת בימים אלו בטקסס ותמר המספקת כיום גז טבעי לישראל. מרכז ההכשרה הוקם במתקן קבלת הגז הטבעי, ים תטיס, הממוקם בצפון אשדוד.

 

העובדים שיקלטו יעסקו בטכנאות אלקטרוניקה, מכונאות ותפעול האסדה ויעברו הכשרה במרכז החדש שתדמה את העבודה והחיים על גבי אסדה להפקת גז טבעי. מחזור ההכשרה הראשון צפוי להפתח כבר בסוף חודש אפריל

 

במכרז מעבדה הכוללת הדמיית מערכות גז טבעי הקיימות על גבי האסדה, כיתות לימוד, מגורי צוות ומטבח בתנאים דומים לקיים באסדה, זאת במטרה לקדם את ההסתגלות של העובדים לחיים בלב הים, תוך שימת דגש על היבטי בטיחות והתנהלות במצבי חירום. עובדים אשר ישתלבו בעבודה יזכו לשכר מתגמל, תנאים סוציאליים טובים, אפשרויות לפיתוח אישי ומקצועי ואופק קידומי.

 

מרכז ההכשרה שהוקם נקרא על שם דורון בן שטרית ז"ל ששימש כסגן מנהל אסדת תמר ונהרג לפני כשנה וחצי בתאונת דרכים. דורון ז"ל, היה מוערך מאוד ובטקס החניכה המרגש שנערך במתחם המרכז נכחו גם בני משפחתו ובכירים מנובל אנרג’י. את הסרט האדום גזרו יחד תומר בנו בן ה- 11 של דורון בן שטרית והוריו איה ואהרון בן שטרית; ביני זומר, סגן נשיא נובל לעניינים אזוריים; ג’פרי דייויס, מנהל ההפקה; מירב בלנקשטיין, מנהלת משאבי אנוש לאגף התפעולי; ואביטל וייג, אחראית פיתוח והדרכה בנובל אנרג’י. 

 

ביני זומר, סגן נשיא לעניינים אזורים, נובל אנרג’י: "נובל אנרג’י, שמה לה למטרה להכשיר את העובדים החדשים שיאיישו את אסדות הגז לוויתן ותמר, באופן המקצועי ביותר ועם הנחלת החשיבות של שמירה על כללי הבטיחות הקפדניים עוד בשלבי ההכשרה הראשוניים. הקמת המרכז משקפת את המשך המחויבות של נובל אנרג’י לבניית תעשיית הגז והנפט בישראל וביסוסה על כח אדם מקצועי כחול לבן.

 

עוד הוסיף זומר "המעמד היום מרגש במיוחד : דורון עבד 15 שנים בנובל, החל את תפקידו בתור עובד תפעול והתקדם עד לתפקיד סגן מנהל אסדת תמר. דורון הינו סמל לעובד מסור, אחראי, הישגי ומוערך ביותר. נובל אנרג’י, בחרה לקרוא למרכז ההכשרה על שם דורון ז"ל, על מנת שהערכים שעל פיהם התנהל דורון יחלחלו לעובדים העתידיים". 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    North Sea

    העלויות של האמריקאים והזרים הנימצאים על האסדות הן מין הגבוהות בעולם..לכן אני מציע לישראלים שיחלו לא להתפשר על השכר..
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    viki1805 18/04/2019 11:57