חדשות שוק ההון

קנביט תשתף פעולה עם הרצליה מדיקל סנטר בתחום מוצרי הקנאביס

על פי ההסכם, מדיקל סנטר יביא את הידע, המשאבים והמתקנים שברשותו לצורך מחקר, פיתוח ומתן שירותים המבוססים על מוצרי הקנאביס שתייצר החברה

חדשות ספונסר 17/04/2019 09:40

א+א-

חברת קנביט מדווחת הבוקר כי חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם הרצליה מדיקל סנטר. על פי המזכר, בכוונת הצדדים לשתף פעולה כאשר מדיקל סנטר יפעל על מנת להביא את הידע, המשאבים והמתקנים שברשותו לצורך מחקר, פיתוח ומתן שירותים המבוססים על מוצרי הקנאביס שתייצר החברה. השירותים שתספק מדיקל סנטר לחברה יכללו כח אדם, אנרגיה, מים, בקרת איכות, שירותי מעבדה, וכל שירות או ציוד אחר הנדרש לצורך שיתוף הפעולה בין הצדדים.

 

קנביט, מצידה, תאפשר למדיקל סנטר גישה למוצרי קנאביס שאותם תייצר החברה לשם שיווק ומכירה של המוצרים כקנאביס רפואי ו/או מוצרי קוסמטיקה. כמו כן, תוכל מדיקל סנטר לספק מרשמים למוצרים רפואיים אשר יופקו מגידולי הקנאביס של החברה וכן לספק מוצרים סופיים למטופלים הרלוונטיים.

 

כמו בהרבה דיווחים של חברות הקנביס בשבועות האחרונים, גם במקרה הזה לאף אחד מהצדדים אין אישור יק"ר לפעילות המדוברת. בהודעתה של החברה אומרים בקנביט כי הצדדים מתחייבים לפעול לקבלת כל האישורים וההיתרים הנדרשים על פי דין לצורך הפעילות המשותפת, לרבות קבלת אישור היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

 

שני הצדדים יפעלו לחתום על הסכם מפורט ברגע שהתנאים לפעילות המשותפת יבשילו, כלומר כאשר יתקבלו האישורים והיתרים הנדרשים על פי דין. ההסכם תלוי גם באספקת מוצרי קנאביס או בגיוס חוקרים ונותני שירות.

 

בכל מקרה, מצפות החברות לחתום על ההסכם לא יאוחר משלושה חודשים מרגע הבשלתם של התנאים. במידה ותוך שלושה חודשים לא ייחתם בין הצדדים הסכם מפורט, יידונו הצדדים בתום לב על המשך ההתקשרות בקשר עם הפעילות המשותפת.

 

שתי השותפות הסכימו כי כל הזכויות בקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר, סודות מסחריים ומידע חסוי שפותח על ידי מי מהצדדים במסגרת הפעילות המשותפת, יהיו קניינה המלא והבלעדי של הפעילות המשותפת בלבד, למעט הזכויות הכרוכות ו/או הנוגעות לשמות מסחריים של הצדדים המופיעים על גבי אריזות המוצרים אשר ייוצרו במסגרת הפעילות המשותפת, אשר לגביהם כל צד מעניק לפעילות המשותפת זכות שימוש מוגבלת ולא בלעדית לעשות בהם שימוש במסגרת הפעילות המשותפת למשך תקופת ההסכם המפורט.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה