חדשות שוק ההון

יו ניבו נוגסת בפנאקסיה: חתמה הסכם לאספקת קנאביס רפואי מחברת ”בטר”

החווה התחייבה לספק לחברה עד 10 טון תפרחות קנאביס בשנה; ההסכם בתוקף ל-5 שנים

חדשות ספונסר 16/04/2019 09:44

א+א-

חברת יו ניבו מדווחת הבוקר כי יו אן וי מדיסין בע"מ, חברת בת בשליטתה המלאה של החברה חתמה על הסכם עם "בטר" גידול קנאביס בע"מ, המפעילה חוות גידול קנביס רפואי הממוקמת בדרום הארץ, אשר פועלת לגידול זנים שונים של צמח הקנביס.

 

בשלב הראשוני, בכפוף לאישור היחידה לקנביס רפואי במשרד הבריאות, תרכוש יו אן וי 25 ק"ג תפרחות למטרת ייצור ואלידי בכפוף לתקנים הישראלים והאירופאים בהם מתכוונת יו אן וי לעמוד במבדקים בחודשים הקרובים.

 

כמו כן, בכפוף להתקיימותם של התנאים המתלים להלן, החווה התחייבה לספק ליו אן וי כמות של עד 10 טון תפרחות קנאביס בשנה אשר יסופקו, בכפוף לקבלת הזמנות מיו אן וי מראש ובמועדים אשר נקבעו לכך בהסכם ובהזמנה, וכן בכפוף ליכולת האספקה של החווה.

 

כניסתו לתוקף של ההסכם מותנית בקבלת אישור היק"ר להכנסת חומר קנביס ראשוני (בכמות לא מסחרית) למפעל, לעניין שלב הואלידציה, וכן קבלת כל הרישיונות הנדרשים על פי דין בקשר עם המפעל ולצורך ייצור מוצרים מבוססי קנביס.

 

תקופת ההסכם הינה 5 שנים אשר יחלו ממועד קיומם של כל התנאים המתלים האמורים.

 

כזכור, בטר עומדת להתמזג לתוך השלד של וויטסמוק והיא אחת ממגדלות הקנאביס הותיקות בישראל. בסוף מרץ קיבלה בטר אישור זמני לגדל קנאביס לפי האסדרה החדשה.

 

על פי ההסדרה החדשה, וההפרדה בין החלקים השונים של שרשרת הייצור, גידולי הקנאביס של החברות המגדלות צריכים לעבור דרך מפעלי יצור מאושרים. עד היום עבדו רוב החברות עם חברת פנאקסיה והעבירו אליה את התוצרת שלהם לצורך אריזה. בטר היא אחת הלקוחות הגדולות של פנאקסיה, אולם כעת יו ניבו מצהירה על עצמה כמתחרה ותנסה לנגוס בנתח השוק של פנאקסיה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה