חדשות שוק ההון

הבורסה בוול סטריט פותחת את המסחר בירידות קלות

גולדמן זאקס וסיטי בנק דיווחו לפני פתיחת המסחר; התקדמות בשיחות עם סין וקרבה לשיאים ישפיעו על הלך הרוח

חדשות ספונסר 15/04/2019 16:44

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את שבוע המסחר ביציבות לאחר עוד שבוע של עליות שערים שהסתיים ביום שישי האחרון. 

 

מחירי הנפט יורדים משיא של 5 חודשים, חוזה מסוג לייט קרוד יורד כאחוז למחיר של 63.25 דולר לחבית. באסיה עליות שערים לרוב, הניקיי ננעל בעליה של 1.37%, הקוספי עלה 0.4%. בסין נסגרה הבורסה בירידות של 0.3% לאחר שברוב יום המסחר נסחרה בעליות שערים. באירופה יציבות בנטייה לעליות שערים קלות. 

 

עונת הדוחות תתחיל להאיץ בשבוע המסחר הקרוב ובשבועות הקרובים, היום פרסמו לפני המסחר סיטי בנק וגולדמן זאקס. שבוע המסחר בארה"ב יהיה מקוצר וביום שישי לא יתקיים מסחר לרגל "יום שישי הטוב".

 

מניות בכותרות

וגולדמן זאקס (GS) הבנק פרסם את דוחותיו לרבעון הראשון של השנה. הרווח למניה עמד על 5.71 דולר מול צפי של 4.89 דולר. הכנסות החברה היו מעט נמוכות מציפיות השוק. הבנק מעלה את הדיבידנד הרבעוני ל-85 סנט למניה במקום 80 סנט. מניות הבנק יורדות 1% במסחר המוקדם.

 

סיטי בנק (C) דיווח על רווח של 1.87 דולר למניה מול צפי של 1.8 דולר, גם כאן ראינו פספוס קל בהכנסות לרבעון הראשון שנפלו מעט מתחת לציפיות השוק. מניות הבנק עולות קלות במסחר המוקדם.

 

וואיסט מנג’מנט (WM) רוכשת את אדבנס דיספוסל סרוויסס (ADSW) במחיר של 3 מיליארד דולר או 33.15 דולר במזומן, פרמיה של כ 22% ממחיר הסגירה של יום שישי האחרון. זוהי הרכישה הגדולה ביותר של ווסט מנג’מנט מזה כ-9 שנים.

 

אופנהיימר מוריד המלצה ל CVS הלת’ (CVS) מביצוע יתר לביצועי שוק, אתגרים עסקיים ארוכי טווח וביצועם ייקחו זמן ולכן יש כאן הזדמנות לטווח ארוך ולא לטווח הקצר.

 

בסט ביי (BBY) ממנה את סמנכ"ל הכספים קורי בארי למנכל החברה הבא, הכניסה לתפקיד תתקיים ב-11 ליוני בפגישה השנתית. המנכ"ל הנוכחי יעבור להיות יו"ר.

 

שירות ההסעות ליפט (LYFT) עושה ריקול לכמה אלפי זוגות אופניים חשמליים בערים ניו יורק, וושינגטון וסאן פרנסיסקו בגלל בעיות בבלמים. מניות החברה יורדות אחוז במסחר המוקדם.

 

לוויס (LEVI) יצרנית הג’ינס ובגדי האופנה מקבלת המלצת משקל יתר בסיקור חדש של ג’יי פי מורגן סקיוריטיס. החברה אוהבת את אסטרטגיית הצמיחה של יצרנית הבגדים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה