מחשבים וטכנולוגיה

סאפ משתפת פעולה עם שנקר והטכניון

בית הספר להנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר הוסיף קורס למערכות מידע בו ילמדו את SAP Business One; היחידה ללימודי המשך של הטכניון מעוניינת לשלב את לימודי המערכת

חדשות ספונסר 11/04/2019 15:38

א+א-

לאחרונה החלו מספר מוסדות אקדמיים בישראל בשיתוף פעולה עם- SAP ישראל במטרה ללמד קורסים מעשיים, במסגרתם ילמדו ויתנסו הסטודנטים בפתרון ה-ERP של SAP לארגונים קטנים ובינוניים, SAP Business One כבר במהלך התואר האקדמי.

 

בית הספר להנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר הוסיף השנה קורס ייעודי למערכות מידע בו ילמדו את SAP Business One, וזאת בהמשך למסורת רבת שנים של ביקורים והרצאות משותפות. שיתוף הפעולה נותן מענה לדרישה שקיימת בשוק למיישמי פתרון- SAP Business One, הן בקרב קהילת שותפי SAP, והן מצד מעגל הלקוחות. כמו כן, הקורס מהווה דוגמא לביקוש בקרב הסטודנטים לקורסים בעלי אופי מעשי יותר, ולראיה נפתחו בשנקר שני קורסים זהים כמענה להיענות הגבוהה.

 

"הגענו להרצות בשנקר פעמים רבות בעבר, אבל השנה הוחלט לקחת את שיתוף הפעולה צעד נוסף קדימה״, אומרת אדוה עובדיה, Solution Expert ב- SAP Business One. מדובר בקורס למשתמשים מתחילים ואם יצליח, הכיוון הוא להוסיף גם קורסים מקצועיים למתקדמים כגון קורסי העמקה מיישמים במטרה להנגיש את הטכנולוגיה שפועלת כיום בשוק לסטודנטים ולעזור להם למצוא עבודה בסיום התואר״.

 

פרופ’ אהוד מניפז, הדיקן המייסד של בית הספר להנדסת תעשיה וניהול בשנקר, מהגדולים בין היחידות האקדמיות להנדסת תעשיה וניהול בארץ, מציין כי "זו הפעם הראשונה שקורס זה של SAP מוצע כחלק אינטגרלי ממערכת הלימודים במוסד אקדמי ברמה אוניברסיטאית בארץ ונגזר מהדגש שבית הספר נותן לשילוב של לימודים אקדמיים עם התנסות מעשית בתוך כותלי המוסד. אנו מצפים למשובים חיוביים מהסטודנטים בקורסים מעין אלו. רבים מהסטודנטים מעריכים התנסות מעשית לצד עומק אקדמי."

 

גם היחידה ללימודי המשך של הטכניון פנתה ל- SAP, בבקשה ללמד את הפתרון בקורסי מערכות מידע שהם מציעים לסטודנטים בקמפוס הטכניון בשרונה, תל אביב. “היחידה ללימודי המשך בטכניון משלבת את הלימודים המעשיים יחד עם הלימוד התיאורטי, במטרה להכשיר את בוגריה ולתת להם את הכלים הנדרשים לתפעול מערכות ERP כבר בסיום לימודיהם”, מספר ד"ר רמי רשקוביץ, מנהל אקדמי של הקורס ניתוח ויישום מערכות מידע בטכניון. לימודי המערכת יהוו חלק משמעותי מלימודי התעודה בתחום מערכות מידע שהיחידה ללימודי המשך בטכניון מציעה.

 

ארז דהן, מנהל פעילות SAP Business One בישראל מסכם:אנחנו ב-SAP ישראל רואים חשיבות גדולה בשיתוף הפעולה עם האקדמיה באופן שיאפשר לסטודנטים לרכוש ידע וניסיון מעשיים וללמוד על מערכת Business One SAP אמיתית לצד הלימודים התיאורטיים. זוהי הזדמנות פז עבורנו לאפשר לסטודנטים בתחומי תעשייה וניהול ומערכות מידע לעבוד על אחת ממערכות המידע מהמתקדמות בעולם המשלבת טכנולוגיות חדשניות הקיימות במוצר כגון: Internet of Things, Machine Learning, Artificial intelligence .

 

בימים אלה מתהווים שיתופי פעולה אקדמיים נוספים, ביניהם שיתוף פעולה עם מכללת ״אין ליין״ אשר השיקה קורס מיישמים של SAP Business One במטרה להכשיר את דור המיישמים הבא ולתת להם את הכלים הנדרשים לתפעול מערכות ERP כבר בסיום לימודיהם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה