חדשות שוק ההון

לקראת הנפקה בנאסד”ק: בריינסוויי מפרסמת תוצאות רבעוניות מקדמיות

ההכנסות לרבעון הראשון של 2019צפויות לצמוח לטווח שבין 4.9 ל-5.2 מיליון דולר - גידול של כ-40% בהשוואה לרבעון המקביל ב-2018

חדשות ספונסר 11/04/2019 09:38

א+א-

בריינסוויי, המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לטיפול בהפרעות מוחיות, דיווחה היום כי הגישה לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) מסמך רישום מעודכן, הכולל עדכון בדבר תוצאות חלקיות ובלתי סופיות של החברה, אשר טרם פורסמו, לרבעון הראשון של 2019.

 

על פי המסמך המעודכן, הכנסות החברה ברבעון הראשון של השנה צפויות להיות בטווח שבין 4.9 מיליון דולר ל-5.2 מיליון דולר, בהשוואה להכנסות של 3.6 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2018, כלומר גידול בהכנסות של 36-44%.

 

ההפסד נקי של בריינסוויי ברבעון הראשון צפוי לעמוד בטווח שבין 1.6 מיליון דולר ל-2.1 מיליון דולר, בהשוואה להפסד נקי של 1 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2018.

 

בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי FDA לטיפול בדיכאון מז’ורי ((MDD ו- OCD ושיפוי ביטוחי לדיכאון בקרב יותר מ-90% מאוכלוסיית ארה"ב ובנוסף אישורי שיווק באירופה ומדינות נוספות למגוון נרחב של מחלות והפרעות מוחיות.

 

בחודש ינואר השנה הגישה בריינסוויי תשקיף מקדמי להצעה ראשונה לציבור בארה"ב של ניירות ערך של החברה (preliminary prospectus), באמצעות ADSs, המגלמים כל אחד מספר מניות שייקבע.

 

בריינסוויי נסחרת בתל אביב במדד הביומד. מתחילת השנה ירדה המניה 8.6%, אולם ב-12 החודשים האחרונים עלתה 16%.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה