חדשות שוק ההון

קבוצת לוינשטין תבנה כ- 300 יח”ד בהתחדשות עירונית ברמת אביב

זהו הפרויקט השלישי של החברה בשכונת רמת אביב והוא כולל הריסה של 3 בנייני רכבת ישנים בני 3 קומות הכוללים 54 יחידות דיור ישנות והקמת 3 בניינים חדשים בני 6.5 קומות

חדשות ספונסר 10/04/2019 11:19

א+א-

קבוצת לוינשטין תקים כ- 300 יחידות דיור חדשות בהתחדשות עירונית בשכונת רמת אביב בתל אביב, ולאחר שנבחרה בימים אלו כיזמית הפרויקט שברחוב רידינג 25-29 בתל אביב.

 

מדובר בפרויקט השלישי במספר של החברה בשכונת רמת אביב. במסגרת הפרויקט תבנה החברה כ- 118 יחידות דיור חדשות והוא מצטרף אל פרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב האמוראים 3-9 שכולל כ- 136 יחידות דיור חדשות ואל הפרויקט ברחוב ברודצקי שכולל כ- 70 יחידות דיור חדשות.

 

הפרויקט ברחוב רידינג משתרע על 4,440 מ"ר והוא כולל הריסה של 3 בנייני רכבת ישנים בני 3 קומות הכוללים 54 יחידות דיור ישנות. במקומם תקים לוינשטין 3 בניינים חדשים בני 6.5 קומות. 

 

הדירות שישווקו יהיו בנות 3 עד 6 חדרים. הפרויקט, שתוכנן על ידי משרד האדריכלים בר אוריין אדריכלים, יתבצע על פי תב"ע בסמכות ועדה מקומית שמקודמת על ידי לוינשטין ונמצאת בימים אלו לקראת הגשה לעירייה. התמורה לבעלי הזכויות במתחם תהיה תוספת מטרים לכל דירה, מרפסת שמש, חניה תת קרקעית ומחסן.

 

תהליך בחירתה של קבוצת לוינשטין כיזמית הפרויקטים בשכונת רמת אביב נעשה על ידי הדיירים, לאחר שגברה על חברות יזמיות מתחרות. עד כה רוב בעלי הדירות חתמו מולה על הסכם לביצוע הפרויקט.

 

שכונת רמת אביב ממוקמת בצפון תל אביב מצפון לנחל הירקון. השכונה גובלת ברחוב איינשטיין מצפון, רחוב חיים לבנון ממזרח ומדרום ודרך נמיר ממערב. בצידה הצפוני של השכונה שוכן קניון רמת אביב ובמרכזה מרכז ברודצקי. בשכונה שלושה בתי ספר: אליאנס, אילנות ואלומות, מתנ"ס רמת אביב וקן של השומר הצעיר.

 

אמיר לוטן מנהל מחלקת התחדשות עירונית בקבוצת משולם לוינשטין מקימת הפרויקט, ציין בהקשר זה כי "אזור צפון העיר נחשוב לאזור מצוין להתחדשות עירונית שכן ניתן לבצע הריסה ובנייה מחדש, מה שהפך את הפרויקט לאטרקטיבי לביצוע הליך התחדשות עירונית. אם נוסיף על זה גם את המחירים באזור, יש לנו עסקה מצוינת לשני הצדדים. האוכלוסייה שמגיעה להתגורר היא של זוגות צעירים המבקשים לגור בתל אביב, משפרי דיור מכל גוש דן ומצמצמי דיור".

 

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, נוסדה בשנת 1945 היא תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדל"ן. קבוצת משולם לוינשטין פועלת בענף הנדל"ן על כל היבטיו – יזום, בניה ופיתוח נדל"ן למגורים, בנייני משרדים מבני מסחר ותעשיה, נכסים מניבים ביצוע עבודות קבלניות, התחדשות עירונית וניהול נכסי נדל"ן. החברה בונה ומשווקת דירות חדשות במבחר פרויקטים חדשים בארץ ובעולם בתכנון מתקדם, בנייה איכותית ורמת גימור גבוהה. עד כה החברה אחראית לבנייתן של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ - תל אביב, יקנעם, שוהם, כפר יונה, אור עקיבא, חולון, מודיעין ועוד.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה