מחשבים וטכנולוגיה

שיתוף פעולה בין דאסו סיסטמס לבין חברת איירבוס

"פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE תאפשר לאיירבוס להפיק ולממש תובנות מכל רחבי המערכות שלה, על מנת לספק חוויות חדשות שרק העולם הדיגיטלי מאפשר"

חדשות ספונסר 10/04/2019 10:51

א+א-

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, איירבוס תפעיל את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, המספקת רציפות דיגיטלית ומשלבת תכנון עיצוב עד לתפעול, במודל נתונים אחיד למען חוויית משתמש מאוחדת. דבר זה יהפוך את העיצוב הדיגיטלי, הייצור והשירותים (DDMS) למציאות כלל-ארגונית עבור כלל חטיבות וקווי מוצרי איירבוס .

 

איירבוס פועלת בתחום התעופה, החלל והשירותים הקשורים אליהם. איירבוס מציעה מגוון רחב ביותר של מטוסי נוסעים עם מספר מושבים הנע בין 100 ליותר מ-600. איירבוס גם מספקת מטוסי תדלוק, מטוסי קרב, ומטוסי תובלה ומשימות, עוסקת גם בתחום החלל.

 

"אין דבר המדגים את שילוב הטכנולוגיה, המדע והאמנות יותר מאשר עולם התעופה. כאשר בודקים איך התעשייה התפתחה עד היום, מגלים שקיימת תערובת של יכולת טכנית, דיוק דיגיטלי והשראה," אמר ברנרד צ’רלס, סגן יו"ר ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE תאיץ את המהפכה הדיגיטלית של איירבוס בכך שהיא תאפשר לאיירבוס להפיק ולממש תובנות מכל רחבי המערכות שלה, על מנת לספק חוויות חדשות שרק העולם הדיגיטלי מאפשר."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה