דניאל שחר, מנכל סייפטי קרדיט: יח"צ

סייפ-טי מדווחת על הרחבת תיק הפטנטים של החברה

משרד הפטנטים אישר את השימוש בטכנולוגיית ה"גישה ההפוכה" המאפשרת גישה מאובטחת לרשתות ושירותים

חדשות ספונסר 08/04/2019 12:12

א+א- 4

סייפ-טי גרופ הדואלית, ספקית של פתרונות Software-Defined Access לסביבות ענן היברידי, הודיעה היום כי משרד הפטנטים הישראלי העניק פטנט לסייפ-טי דטה א.ר. בע"מ, חברה-בת בבעלות מלאה של החברה, המכסה את טכנולוגיית ה- Secure Reverse Access ("תנועה הפוכה") של סייפ-טי דטה. הפטנט, נקרא "מערכת הגנה מפני חדירה לשרת פנימי" - “Reverse Access System for Securing Front-End Applications”.

 

יחד עם קבלת אישור רישום הפטנט בסין, שנכנס לתוקף מוקדם יותר השנה, הענקת הפטנט בישראל מחזקת את תיק הקניין הרוחני של סייפ-טי, ומבססת את חדשנותה הטכנולוגית של החברה. הפטנט הסיני, הוענק ב -29 בינואר 2019, ונקרא “Reverse Access Method for Securing Front-End Applications and Others”.

 

הפטנט מגן על אלמנטים מרכזיים של טכנולוגיית הליבה של סייפ-טי, כולל טכנולוגיית הליבה של מוצר ה- SDA של החברה. ה"גישה ההפוכה" הינה טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך, שמהותה "תנועה הפוכה" של תקשורת, שנועדה להפחית את הצורך באכסון נתונים רגישים ב- DMZ ובפתיחת פורטים בחומות האש (Firewall) של ארגונים, ובכך מאפשרת גישה מאובטחת לרשתות ושירותים.

 

שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי, הגיב: "כחברת טכנולוגיה, פטנטים הם חלק מרכזי בפיתוח העסקי של החברה. הרחבת תיק הקניין הרוחני מספקת לנו תמיכה וכלים נוספים על מנת להבטיח איכות עקבית של המוצר שלנו, כמו גם את היכולת להגן על טכנולוגיות הליבה שלנו".

 

בנוסף לפטנטים בישראל ובסין, לסייפ-טי שני פטנטים רשומים בארה"ב, הקשורים לטכנולוגיית הגישה ההפוכה, וכן פטנט אחד באירופה.

 

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
 2. 2
  לפני כ 10 ימים נייר עלה בנסדק כ 100

  האם קפיצה כז משקפת את הודעה היום?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  vladberk 08/04/2019 13:03

 3. 3
  חברה *

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Bigbang 08/04/2019 12:17

 4. 4
  זה טוב ?

  זה טוב למניה או שזה הוצאות של החרבה ?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Bigbang 08/04/2019 12:16