מיקרונט קיבלה 2 הזמנות המשך מלקוח בארה”ב

היקף העסקה כ-1.3 מיליון דולר; מועד אספקת ההזמנות צפוי להיות ברבעונים הקרובים; ההזמנות כוללות גם שירותי תוכנה בסכום מתחדש של 45 אלף דולר בשנה

חדשות ספונסר 07/04/2019 09:44

א+א-

חברת מיקרונט מדווחת הבוקר כי קיבלה 2 הזמנות המשך מלקוח בארה"ב בשבוע שעבר. הלקוח, חברה מובילה בתחום אספקת פתרונות לתעשיית התחבורה, ירכוש את מערכת המחשוב החדשה של החברה SmartHub LTE.

 

המערכת, מבוססת מערכת ההפעלה של אנדרואיד התומכת ברשתות סלולריות מדור 4, מותקנת בתא הנהג ומאפשרת בין היתר ניטור מקוון בזמן אמת של פעילות הרכב והנהג, הדרכת הנהג בזמן אמת וכן הפעלת מערכות עזר לנהג כגון זיהוי עייפות נהג וכן ADAS, מערכת מתקדמת לסיוע בנהיגה.

 

המערכת פועלת באמצעות תמיכה במצלמות וידאו המצלמות כלפי פנים וכלפי חוץ וכל זאת כחלק מיכולות ניהול ציי רכב והיא תומכת בדרישות תקן ELD ונותנת מענה לצרכיו.

 

היקף ההזמנה הוא כ-1.3 מיליון דולר ארה"ב כאשר ההזמנות כוללות גם מכירת שירותי תוכנה במתכונת SAAS בסכום מתחדש של 45 אלף דולר בשנה.

 

מועד אספקת ההזמנות צפוי להיות ברבעונים הקרובים, מחירי המוצרים הנכללים בהזמנות משקפים רווח גולמי ממוצע מקובל לפעילות החברה.

 

מיקרונט עוסקת בתחום הפיתוח, יצור, שיווק ומכירת פתרונות טכנולוגיים ומערכות מחשוב ניידות לניהול ציי רכב. מכירות החברה מופנות ללקוחות גלובליים ברובם בארה"ב ואירופה. יישומים עיקריים: שליטה בצי הרכב ושיפור היעילות, חסכון בהוצאות דלק, בטיחות נהג ושיפור נהיגה, אחזקה מונעת ועמידות בתקנים וברגולציה.

 

בחודש פברואר השנה ביצעה החברה הנפקת מניות וזכתה לביקושי יתר בהיקף של כ-6.2 מיליון ש"ח. החבילה בהנפקה כללה 1,000 מניות במחיר מינימום של 43.5 אג’ למניה ו-400 כתבי אופציות בתוספת מימוש של 59.1 אג’ לתקופה של 1.5 שנים. לאור הביקוש הרב (142%) החברה הגדילה את הגיוס בהיקף של 15% (חתימת יתר) וגיסה מעל-5 מיליון ₪.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה