מחשבים וטכנולוגיה

טרידיון הישראלית גייסה 9 מיליון דולר בסבב B

הגיוס ישמש לתמיכה בביקוש לרשתות מבוססות ענן ושרותי WAN וצמיחת החברה בשווקים הארגוניים הגלובליים; עד היום גייסה טרידיון סכום כולל של 35 מיליון דולר.

חדשות ספונסר 04/04/2019 10:53

א+א-

טרידיון (Teridion) הישראלית, המספקת פתרון WAN מבוסס ענן הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 9 מליון דולר, בהובלת קרן JVP, ויתר המשקיעים הקודמים , קרן Magma Venture, וקרן סינגטל innov8. הגיוס הנוכחי מתווסף לגיוס B של החברה, אשר מביא את סך הגיוסים בטרידיון לסכום כולל של 35 מיליון דולר.

 

טרידיון מספקת את "טרידיון לארגונים" (Teridion for Enterprise), פתרון WAN מבוסס ענן, המספק ביצועים ויציבות השווים לרמות השירות המובטחות (SLA) שמספקות חברות שרותי ענן וספקיות תקשורת מובילות בעולם, ונותן יתרונות נוספים כמו התקנה מהירה, גמישות ברוחב הפס, וכיסוי כלל עולמי.

 

הפתרון של טרידיון מבוסס על Teridion Curated Routing - גישה לניתוב המסתמכת על למידה עמוקה (deep learning) המספקת ניתוב היררכי ומרכזי לרשתות הארגוניות ומשפר מהותית את הביצועים של רשת הWAN, אפליקציות ענן ושרותי ענן בשימוש הארגונים.

 

"רשתות ארגוניות מתפתחות ומשתנות דרמטית כל העת," אומר גדי פורת, שותף בקרן JVP. "עבור ארגונים, האינטרנט הוא הרשת הארגונית המקומית (LAN) החדשה וטרידיון מביאה את מהפיכת הענן החדשה המאפשרת לארגונים לגשת בביטחון לבניה חדשה של רשת ה WAN הארגונית שלהם ולהאיץ את העברת היישמים לענן. אלגוריתם הניתוב הייחודי של טרידיון מספק ביצועים מובילים, אמינות גבוה, פריסה בינלאומית ומחירים תחרותיים, הממחישים את הכוח והיכולות של שרותי ענן גם בתחום הרשתות. אנחנו רואים בהשקעה שלנו הזדמנות משמעותית, ושמחים ללוות את טרידיון בדרכה החדשנית בעולם הרשתות הארגוניות ושרתי ענן".

 

"במהלך שלוש השנים האחרונות, הוכחנו שהטכנולוגיה שלנו והמודל העסקי שלנו עובדים היטב, דרך המוצר שלנו לחברות SaaS. ההשקעה הנוכחית מאפשרת לנו להביא את השרות הייחודי שלנו גם לשוק הארגוני", אומר מנכ"ל החברה סער גילאי. "מאז השקת המוצר שלנו לארגונים, בנובמבר שנה שעברה, אנחנו מקבלים פניות רבות מלקוחות, ערוצי מכירה, ושותפים טכנולוגיים, ובהתאם אנחנו נכנסים בנוכחות מוגברת לשוק עם צוות מכירות גדול יותר ופעילות שיווק מקיפה. בנוסף, בימים אלה אנחנו מרחיבים את צוות הפיתוח שלנו בפתח תקוה".

 

כיום, ארגונים מעבירים יישומים עסקיים קריטיים מהארגון אל הענן, ומבססים את ביצועי רשתות ה WAN, לשיפור עלויות, ולהטמעת הדור הבא של שרותי sd-wan שלהם. הפתרון של טרידיון לארגונים, מאפשר להם להשיג תעבורה מואצת ואמינה ליישומי תוכנה כשירות ענן (SaaS), אמינות רשת גבוהה, ביצועים משופרים לחישובים שנעשים בענן, ותקשורת מהירה בין סניפי החברה, וכל זאת באמצעות חיבור אינטרנט סטנדרטי בעלות נמוכה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה