אלון גרנות, שכיהן כמשנה לנשיא ו-CFO של פרוטרום, מונה לסגן יו”ר קנדוק

יו"ר אינטרקיור, אהוד ברק, יכהן במקביל כיו"ר קנדוק; נערכת להנפקת קנדוק בבורסת נאסד"ק

חדשות ספונסר 02/04/2019 10:52

א+א-

אינטרקיור העוסקת בהשקעות בחברות ביומד ומדעי החיים מודיעה על המשך היערכות לצמיחה גלובלית ולהנפקת קנדוק בבורסת נאסדק, עם מינויו של אלון גרנות, שכיהן עד לאחרונה כמשנה לנשיא ו-CFO של פרוטרום, לסגן יו"ר קנדוק אשר יסייע בהתוויית אסטרטגית הצמיחה הגלובאלית של החברה.

 

אהוד ברק, יכהן כיו"ר קנדוק, במקביל לכהונתו כיו"ר אינטרקיור. צוות הנהלה הבכיר של קנדוק כולל את ניצן אלון (אלוף במיל.) המכהן כמנכ"ל קנדוק, את אבנר ברק, המכהן כנשיא קנדוק ואת רואי זרחיה המכהן כמשנה לנשיא קנדוק, מרכז את עבודת המטה להגדלת היקף הייצור והשיווק וכן את הנפקת קנדוק בבורסת נאסד"ק.

 

אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור ציין: "אני מברך על הצטרפותו של אלון לצוות ההנהלה של קנדוק. אלון מביא עמו ניסיון רב שנים בבניית מובילות וערך בחברה גלובאלית וצומחת כפרוטרום."

 

אלון גרנות, 58, כיהן בתפקידו האחרון כמשנה לנשיא ו-CFO של חברת פרוטרום תעשיות והיה חבר בהנהלה הבכירה של החברה. במשך 18 שנה, גרנות עסק במיזוגים ורכישות, פיתוח עסקי ובניהול הפיננסי הכולל של החברה וחברות הבנות ברחבי העולם. במסגרת תפקידו הוביל גרנות גיוסי הון והנפקות ציבוריות עבור הרכישות השונות, אם בשוק הישראלי ואם בשוק הבינלאומי תוך התווית האסטרטגיה לצמיחה ואינטגרציה עד להפיכתה של פרוטרום לאחת מ-10 החברות הגדולות בתחומה ומכירתה בלמעלה מ-7 מיליארד דולר. לפני כן, כיהן בתפקידים בכירים בחברת Kulicke and Soffa ובחברת אלסינט.

 

לגרנות תואר שני (MA) בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים מהטכניון ותואר ראשון (BA) בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

 

לאור אישור הממשלה לייצוא קנאביס רפואי, דירקטוריון אינטרקיור החליט לאחרונה על האצת כושר הייצור של חברת הבת קנדוק במדינת ישראל ליעד של כ-100 טון בשנה ועל הערכות לשיווקו במדינות בעלות רגולציה תומכת. קנדוק מיישמת אסטרטגית התרחבות גלובלית עם יעד לפעילות ב-10 טריטוריות ברחבי עולם, במסגרת זו דיווחה החברה על התקשרויות הן במדינה החברה באיחוד האירופאי והן בקנדה. בנוסף, ברשות קנדוק מלאי זמין (IMC-GMP) של כ-1 טון הן למטופליה והן לייצוא.

 

אינטרקיור (קנדוק) היא החברה הציבורית היחידה בישראל המחזיקה ברישיון ועומדת בכל הדרישות הרגולטוריות ומוצריה בתקינה של IMC GMP מוכנים להפצה בבתי המרקחת בישראל וכן לייצוא לחו"ל. קנדוק פועלת על פי האסדרה החדשה שתיכנס לפועל בתחילת אפריל 2019. בראייה עולמית, קנדוק הינה מהמובילות ב- Pharma Grade Medical Cannabis - בייצור בסטנדרטים הגבוהים, GAP, GMP, הנדרשים במוצרים המשווקים ברוב המדינות המוסדרות בבתי המרקחת.

בנוסף, מחזיקה אינטרקיור ב-17.25% בריגנרה, העוסקת במחקר ופיתוח תרופות מקור חדשניות ונמצאת בניסוי שלב 3 במחלת עיניים וניסוי שלב 2 באלצהיימר. אינטרקיור מחזיקה גם ב-9.3% בנובלוס, חברה המפתחת טכנולוגיה לשיפור משמעותי בתוצאות הטיפול בחולי סרטן מסוגים שונים, תוך שימוש בתרופות ביולוגיות ממוקדות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה