מיי סייז: יתרת המזומנים נכון לסוף דצמבר 2018 הסתכמה ב 6.6 מיליון דולר

ההפסד הנקי של החברה עמד על 6 מיליון דולר

מערכת ספונסר 31/03/2019 12:28

א+א- 1

מייסייז, אינק. (להלן, "החברה" או "מייסייז) (נסד"ק והבורסה בת"א: MYSZ), המפתחת והיוצרת של אפליקציות מדידה באמצעות הסמרטפון, פרסמה היום את התוצאות הכספיות והתפעוליות לרבעון הרביעי ולכל שנת 2018.

החברה הנפיקה 3 מיליון מניות במחיר של 2 דולר למניה בפברואר 2018, סך התקבול מההנפקה עמד על 5.5 מיליון דולר. החברה סיימה את השנה עם מזומנים ושווי מזומנים בסך 6.6 מיליון דולר.

ההפסד הנקי של החברה עמד על 6 מיליון דולר, לעומת 5.4 מיליון דולר בשנה החולפת. ההפסד התפעולי של החברה הצטמצם ועמד על 5.2 מיליון דולר, לעומת 5.6 מיליון דולר בשנת הכספים 2017.

עדכון על דגשים בחברה במהלך 2018:

 • השיקה את פתרון MySizeID הראשון המוכן לפריסה בתערוכת CES 2018.
 • חתמה על פריסה מסחרית ראשונה של BoxSizeID עם כץ משלוחים, חברת משלוחים גדולה מישראל. צופה להכנסות מעסקה זאת החל ברבעון השני של 2019.
 • הגיעה לאבן דרך של מיליון הורדות של SizeUp, פלטפורמת עיצוב עשה זאת בעצמך.
 • הדגימה הוכחת היתכנות בשבוע האופנה של 2018 בניו יורק בשיווק משותף עם Avenue, חברה מובילה לשיווק אופנת נשים ומימנה הקמת חנות פופ-אפ / מסיבת מדידות בניו יורק בתמיכת חברות בינלאומיות גדולות של שיווק ואופנה.
 • הודיעה על קבלת פטנט שני ממשרד הפטנטים של ארה"ב.

התפתחויות אחרי סוף השנה

 • הודיעה כי אתר Shopify החל להציע את MySizeID בפלטפורמת הסחר המקוון שלו.
 • הודיעה כי Honeywell Marketplace  החלה להציע את BoxSizeID  בפלטפורמת הסחר המקוון שלה.
 • הודיעה על גיוס שני מנהלי מכירות ושני מנהלי שיווק בכירים לאזור צפון אמריקה.
 • חתמה הסכמים ראשוניים עם קמעונאים באירופה ובארה"ב לאינטגרציה של MySizeID . העבודה על פרויקטי האינטגרציה המותאמים צפויה להתחיל ברבעון השני של 2019.

 

רונן לוזון, מנכ"ל מייסייז, אמר, "המשכנו לפתח ולהשיק את פלטפורמות המוצרים הטכנולוגיות החדשניות שלנו בשוק שמייחל למוצר כמו שלנו וצינור המכירות שלנו ממשיך להתרחב בכל קווי המוצרים. לאחר שהגענו לציוני דרך חשובים בפיתוח, אנו מצפים להשיק פתרון שלם ומוכן לפריסה בשווקים השונים ומתמקדים כעת בהאצת עקומת האימוץ ומונטיזציה של הטכנולוגיה. אנו מתכננים להמשיך בביצוע אסטרטגיית המיתוג והשיווק שלנו באמצעות תערוכות מקצועיות, הרחבה נוספת של צוות המכירות המצוין ופיתוח ערוצים בשווקים שאנו משרתים."

מר לוזון הוסיף, "למרות שנוכחנו שכל לקוח מבקש התאמות מסוימות למחזורי הטמעה הכוללים שלבים רבים, אנו בטוחים ש-2019 תהיה השנה שבה נהיה עדים להכנסות המהותיות הראשונות מ-MySizeID  ו-BoxSizeID. בנוסף, אנו מצפים גם להשיק פיילוטים חדשים ולקדם את הקיימים לשלב הבא לקראת הצלחה עתידית.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  תחזית הכנסות שליל2019: פחות מ100K$

  החברה שלפני שנתיים שיקרה לכם על הסכם עם דואר ישראל, פירסמה מאז מאות הודעות סרק כל פטנטים, השתתפות מוצלחת בתערוכה, השקת "מוצרים" חדשים. וכניסה לשווקים של מילירדי דולרים. בספטמבר פרסמה הסכם עם כץ משלוחים שצפויים להגדיל במיליון דולר את ההכנסות של כץ. החודש הסכם נוסף. אבל כה יכנס למיי סייז? להערכתי פחות מ100 אלף דולר. אם יש למישהו הערכה אחרת, אשמח לקרוא. יש הרבה חברות חלום. שלדים שמכנסים פעילות. מפרסמות גם הודעות סרק. אבל לא מכיר עוד חברת חלום שפירסמה שקר. שפירסמה מכירה שיקרית לפני שנתיים ומאז - 0 מכירות.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 31/03/2019 14:40