טלרד חתמה שני הסכמים לאספקת ציוד תקשורת בהיקף של 16.5 מיליון דולר

הפרויקטים עוסקים בפריסת רשתות תקשורת באפריקה ואסיה במהלך החודשים הקרובים; מניות החברה מזנקות ב-6.5%

חדשות ספונסר 24/03/2019 10:56

א+א-

חברת טלרד מדווחת כי ביום 21 במרץ 2019 נחתמו על ידה שני הסכמים לאספקת ציוד תקשורת בהיקף כספי כולל של 16.5 מיליון דולר ארה"ב.

 

ההסכם הראשון הוא לאספקת מוצרי תקשורת בטכנולוגיית LTE של החברה ללקוח במדינה באפריקה, לפריסת רשת תקשורת שתשמש ארגונים ומוסדות מקומיים (דוגמת בתי ספר ומוסדות רפואיים) בהיקף כספי של 5 מיליון דולר ארה"ב, עם צפי לקבלת מקדמה בהיקף משמעותי בתקופה הקרובה אשר תאפשר את ביצוע האספקה בהתאם, בלוח זמנים מוערך של 3-4 חודשים. בנוסף, להערכת החברה עשויות להתקבל בעתיד מכוח הסכם זה הזמנות נוספות להרחבת הרשת בדרך של אספקת מוצרים דומים.

 

הסכם שני לאספקת מוצרי תקשורת בטכנולוגיית LTE של החברה ללקוח במדינה באסיה, לפריסת רשת תקשורת למתן שירותי אינטרנט מהיר למגוון משתמשי קצה (גופים עסקיים, פרטיים ומוסדות). ההסכם הינו בהיקף כספי כולל של 11.5 מיליון דולר ארה"ב על פני מספר שנים, באופן שעד כה נתקבלה בידי החברה לפני מספר חודשים הזמנה מחייבת בהיקף כספי של 3 מיליון דולר ארה"ב לשנה הראשונה, עם צפי לקבלת מקדמה בתקופה הקרובה אשר תאפשר את ביצוע האספקה בהתאם.

 

הערכות החברה בדבר היקף ההכנסות הצפוי, הצפי לקבלת מקדמות והצפי לקבלת הזמנות נוספות נסמכות על הערכות הלקוח כפי שידועות לחברה ועל תכניותיו, הן תלויות במידות יכולתו ליישם את תכניות הלקוח והן כפופות לקבלת הזמנות מחייבות נוספות על פי תנאי ההסכמים. בהתאם לכך, הערכות אלו הן עשויות להתממש באופן חלקי או שלא להתממש.

 

מניות החברה נסחרות בבורסה בתל אביב במדדי הטכנולוגיה והתעשיה לפי מכפיל של 5.99. ב-12 החודשים האחרונים ירדו מניות החברה ב-56% אולם מתחילת השנה המניה עלתה בשיעור של 25%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה