חדשות שוק ההון

לוינשטיין נכסים רוכשת את מפעל טבע בהר חוצבים תמורת 171 מיליון ש”ח

השלמת העסקה צפויה ביוני 2020; בכוונת החברה להשכיר את הנכס לשימושים שונים

חדשות ספונסר 20/03/2019 11:15

א+א- 1

חברת לוינשטיין נכסים, יחד עם משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ שהינה בעלת השליטה בחברה חתמו על הסכם לרכישת נכס תעשייתי בהר החוצבים בירושלים בשטח קרקע של כ – 31 אלף מ"ר, הכולל כ-34 אלף מ"ר בנוי ועוד כ-70 אלף מ"ר זכויות בנייה לניצול (כ-32 אלף מ"ר עיליים עיקרי ושירות וכ-38 אלף מ"ר שטחי שרות תת קרקעיים) וזאת בתמורה כוללת של כ–171 מיליוני ₪. חלקה של החברה בעסקה יהיה 60% וחלקה של לוינשטין הנדסה יהיה 40%.

 

הנכס המדובר הוא מפעל טבע בהר חוצבים, שהפך לאחד מסמלי המאבק של עובדי טבע באיום הפיטורין בשנה שעברה. לטבע שני מפעלים הממוקמים בהר חוצבים ולוינשטיין תרכוש את מפעל הטבליות.

 

בכוונת החברות להשכיר את הנכס לשימושים שונים כמקובל באזור זה. כמו כן בכוונת החברות למצות את זכויות הבניה הנוספות במתחם. השלמת העסקה צפויה ביוני 2020 .

 

ההסכם כולל תנאים לעניין דחיית מועד מסירת החזקה לאחר השלמת הפעילות העסקית של המוכר ודחיה של מרבית התשלום לאותו מועד. העסקה כפופה לאישור האורגנים המוסמכים אצל המוכרת.

 

בין החברות קיימים הסכם ניהול והסכם שירותי בנייה והחברות תפעלנה בהתאם אליהם ומכוחם. בכוונת החברות להסדיר את מערכת היחסים ביניהן בקשר עם הפעולות הייחודיות לפרויקט.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אלי הורביץ מתהפך בקיברו

    מדובר באחד מאתרי היצור המובילים בעולם (!). מבחינה טכנולוגית ויעילות תפעולית. אבל....החלום נגמר עם הקופקסון והרכישה הכושלת של ויגודמן, אייל דשא ושות'
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    פינרלו 20/03/2019 12:05