הבורסה תיפתח על רקע מגמה מעורבת בשווקים

בורסות אסיה מתנהלות כעת בנטייה לירידות. בניו יורק נרשמה אמש נעילה ירוקה, כמו גם ברוב בורסות אירופה. החוזים העתידיים בניו יורק מאותתים לפי שעה על עליות

מערכת ספונסר 19/03/2019 08:54

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע המגמה המעורבת בעולם; המסחר באסיה מתנהל כעת בירידות של רוב המדדים. בניו יורק ננעל אמש המסחר במגמה חיובית ובאירופה נרשמה נעילה ירוקה ברוב הבורסות. החוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחה. יום המסחר הקודם בתל אביב ננעל במגמה מעורבת.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי בדולר רציף וכן בפער שלילי על ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית אופקו הלת’ בפער חיובי של 1.76%, ומניית גזית גלוב בפער שלילי של 1.92%.

אמש דיווחה פריגו על אישור FDA טנטטיבי לגירסה הגנרית של FINACEA FOAM. החברה ציינה כי האישור "משקף את מחויבותה לספק לחולים פתרונות חדשים".

דו”חות גזית גלוב שפורסמו אתמול הציגו גידול של 5.8% בתזרים מנכסים ב-2018. ה – FFO למניה עלה ברבעון הרביעי ב-9.5% אחוז, הדיבידנד השנתי גדל ב-6.6%.

 סומוטו סיכמה את 2018 עם הכנסות של 54.3 מיליון דולר; עלייה של 110% ברווח התפעולי לרבעון הרביעי. במהלך 2018 חילקה סומוטו דיבידנד של כ-33.7 מיליון שקל, בתשואה של כ-23.05%.

מסקירת אלומות: ”סימני האטה נראים ברוב נתוני המאקרו המקומיים - אפשר להוריד חשיפה למניות”. עוד נכתב כי "השוק המקומי מתמחר העלאת ריבית אחת בתוך שנתיים; אנחנו מעריכים כי הריבית תעלה 4 – 5 פעמים בשנתיים הקרובות".

דלק קידוחים מתפצלת ומקימה חברת בת שתיסחר בלונדון. תכנית הפיצול כוללת העברה של נכסי לוויתן ואפרודיטה. המטרה היא להציף ערך בזכות חשיפה לציבור משקיעים בינלאומי חדש.

 סלקום מסכמת את 2018 עם הפסד של 64 מיליון ₪:" שוק התקשורת בישראל נמצא במצב קשה וללא התערבות רגולטורית דחופה לפתרון המשבר, צפויה פגיעה אמיתית בהשקעות".

הרווח הנקי השנתי של בנק הפועלים הסתכם ב - 2.6 מיליארד ₪. בדו"חות הבנק מופיעה הפרשת ענק של 983 מיליון ₪ בשל חקירת המס בארה"ב; בעקבות ההפרשה, ירידה של 84% ברווחי הרבעון הרביעי שהסתכמו ב-97 מיליון ₪.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה