גרנד מקבוצת ברנד תעשיות חתמה על הסכמים בהיקף של כ-47 מיליון שקל

במסגרת ההסכמים תרכיב גרנד רכיבים מכאניים בתחנת כוח לייצור חשמל בבאר טוביה תמורת 25 מיליון שקל; בנוסף, תרכיב צינור מים לירושלים בהיקף כספי של 22 מיליון שקל

חדשות ספונסר 17/03/2019 11:05

א+א-

 

חברת ברנד תעשיות, יצרנית מתכת לתחומי התשתיות, האנרגיה והביטחון המספקת פתרונות הנדסיים, ייצור ותחזוקה של רכבים ייעודיים לשימושים ביטחוניים ואזרחיים, מדווחת כי החברה הבת, גרנד אופק פרויקטים (גרנד) התקשרה בהסכם לביצוע פרויקט עבור חברה זרה בהיקף של כ-25 מיליון שקל.

 

במסגרת הפרויקט אשר יימשך 10 חודשים, תבצע גרנד הרכבות מכאניות של טורבינות גז, טורבינות קיטור, גנרטור וציוד נוסף לתחנה כוח בבאר טוביה בהספק של 450 מגה וואט.

 

גרנד מתמחה בהרכבה של תשתיות מתכת וקונסטרוקציות פלדה, במתקנים תעשייתיים, מתקנים פטרוכימיים ותחנות כוח. בימים אלה מסיימת גרנד פרויקט נוסף עם אותו הלקוח להרכבת מערכות צנרת, דוד קיטור ומערכת עיבוי במסגרת הקמת פרויקט תחנת כוח טורבינת גז בקריית גת.

 

בשבוע שעבר דיווחה גרנד על זכייה במכרז להרכבת צנרת מים באורך של 13 ק"מ במסגרת הקמת מערכת המים החמישית לירושלים. היקף הפרויקט נאמד בכ-22 מיליון שקל, החברה תחל בביצועו באופן מיידי וצפויה לסיימו במהלך הרבעון הראשון של 2021.

 

במועד דיווח התוצאות הכספיות לרבעון השלישי, הסתכם צבר ההזמנות הכולל של ברנד בכ-225 מיליון שקל; סך ההזמנות של גרנד מתוך צבר זה הסתכם בכ-41 מיליון שקל.

 

חברת ברנד, בבעלות קרן קדמה קפיטל (67%), נסחרת במדד מניות היתר בתל אביב, לפי שווי שוק של 96 מיליון שקלים. מתחילת השנה עלו מניות החברה בכ-10% והיא נסחרת במכפיל הפסד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה