אנקיאנו מוחקת את מניותיה מהבורסה

יום המסחר האחרון במניה יהיה ב-13.6.19; מניות החברה ימשיכו להיסחר בנאסד"ק

חדשות ספונסר 14/03/2019 13:15

א+א-

אנקיאנו תרפיוטיקס הדואלית, הודיעה היום על עדכון בדבר כוונתה למחוק מהרישום בבורסה לניירות ערך בתל אביב את מניותיה הרגילות, ללא ערך נקוב.

 

היום האחרון בו יתקיים מסחר במניות הרגילות בבורסה יהיה ביום 13 ביוני 2019, והמניות הרגילות יימחקו מהבורסה ביום 17 ביוני 2019. עד יום המסחר האחרון בבורסה, יוכלו בעלי המניות להמשיך ולקנות ולמכור מניות רגילות בדיוק באופן הניתן עד כה, על ידי מתן הוראות קניה או מכירה לבנקים או לברוקרים המחזיקים במניות רגילות עבור בעלי המניות. ניירות הערך מסוג ADS (American Depositary Shares), המייצגים כל אחד חמש מניות רגילות, ימשיכו להיסחר בנאסד"ק תחת הסמל "ANCN".

 

ההחלטה למחוק את ניירות הערך של אנקיאנו מהבורסה התקבלה על ידי הדירקטוריון וההנהלה של החברה, אשר מאמינים כי זו תמקסם את הערך לבעלי המניות.

 

על בעלי המניות המעוניינים להמשיך ולהחזיק במניות הרגילות שלהם ולסחור בהן בנאסד"ק, להודיע בהקדם האפשרי לבנק או לברוקר שלהם ולבקש להמיר את מניותיהם הרגילות ל-ADS. המרת המניות הרגילות ל-ADS תעביר את שווי המניות הרגילות משקלים חדשים לדולר ארה"ב. להערכת אנקיאנו, לא צפוי שינוי או פגיעה בשווי ההחזקות או הסחירות של המניות הרגילות כתוצאה מההמרה ל-ADS או מהעברת הערך לדולר ארה"ב. כל חמש מניות רגילות יומרו ל-ADS אחד.

 

אנקיאנו קוראת לכל מחזיקי המניות הרגילות הנסחרות בבורסה, להמיר את מניותיהם הרגילות ככל המוקדם, ולפנות לבנקים או לברוקרים בכל שאלה הנוגעת לתהליך ההמרה. אנקיאנו תשלם ישירות לבנקים ולברוקרים הישראלים את העמלות עבור כל בעלי המניות הממירים מניות רגילות ל-ADS עד ל-13 במאי 2019 כולל. בנוסף, עד 90 יום ממועד פרסום הודעה זו, בעלי המניות הממירים את מניותיהם הרגילות ל-ADS לא יידרשו לשלם דמי המרה כלשהם למשמורן של החברה בארה"ב (בנק אוף ניו יורק מלון) בתמורה להקצאת ה-ADS.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה