האטה בשוק הדיור? אאורה מכרה 49 דירות ביהוד בשעה וחצי

במסגרת הגרלה של אאורה בשלב האחרון של פרויקט "הגנים התלויים" ביהוד מונוסון נמכרו 49 דירות בהנחה של 13% לתושבי העיר

חדשות ספונסר 03/03/2019 16:19

א+א-

חברת אאורה מדווחת היום על מכירת 49 דירות במסגרת הגרלה של דירות 3 חדרים בפרויקט "הגנים התלויים" ביהוד מונוסון. ההגרלה נערכה ביום ו’ האחרון לתושבי העיר בלבד בהנחה של 13% ובמחירים של החל מ 1.4 מיליון ש"ח לדירה. הגרלת בוצעה במסגרת השלב האחרון בפרויקט ביהוד, ארכה כשעה וחצי, וכללה 49 דירות הנמצאות בחמישה בניינים שונים בפרויקט בקומות שונות. ההגרלה בוצעה בשיתוף עיריית יהוד - מונוסון. 
 
 
ההגרלה התקיימה בין תושבי העיר הזכאים שנרשמו במתנ"ס שטיינברג ביהוד והגיעו אליה למעלה מ-150 נרשמים. במסגרת ההגרלה שהתנאים לרישום אליה נקבעו על ידי העיריה, הזוכים על פי סדר זכייתם, בחרו דירה מתוך המלאי שהוצע בכפוף לתקנון ההגרלה אשר תפוקח על ידי עו"ד ורו"ח חיצוניים. ראש עיריית יהוד מונוסון יעלה מקליס נכחה בהגרלה, הודתה על שיתוף הפעולה עם אאורה ובירכה את הזוכים.
 
 
"הגנים התלויים" הוא פרויקט התחדשות עירונית מהגדולים בארץ אשר ממוקם ביהוד מונוסון, הכולל 15 מגדלי מגורים חדשים בלב העיר, בני 12-13 קומות ב-10 מהם מתגוררות כיום כ-600 משפחות. חמישה מהבניינים נמצאים בבנייה שצפויה להסתיים בעוד כשנתיים. 
 
 
יעקב אטרקצ’י, בעלים ומנכ"ל החברה מסר כי החברה מעורבת כיום ב-40 פרויקטים ברחבי הארץ בהם ייבנו כ-13 אלפי יחידות דיור ואשר מדורגת במקום הראשון כחברה המובילה בהתחדשות עירונית בישראל. "אני שמח ש-49 משפחות מהעיר יהוד הוגרלו במסגרת הפרויקט ויהנו ממגורים בשכונה חדשה בעיר אותה הם מכירים ובה כבר קבעו את מרכז חייהם."
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה