אופקטרא מגייסת 4.1 מיליון ₪ בהקצאה פרטית של 2 מיליון מניות

הגיוס נועד לאפשר לאופקטרא להשלים את עסקת היי פארמה; ההקצאה בדיסקאונט של 15% על מחיר סגירת המניה אמש

חדשות ספונסר 27/02/2019 13:18

א+א- 2

חברת אופקטרא מדווחת היום כי דירקטוריון החברה אישר התקשרות בהסכמי הקצאה עם מספר ניצעים במסגרתו ישקיעו הניצעים בחברה סך של כ- 4.1 מיליון שקלים במחיר של 2 שקלים למניה, כנגד הקצאה של 2,068 אלף מניות רגילות ללא ערך נקוב של החברה.

 

על המניות הנ"ל יחולו כללי החסימה לפי חוק ניירות ערך. בהתאם, בכוונת החברה לפרסם דוח הצעה פרטית במהלך הימים הקרובים.

 

הגיוס שנעשה במסגרת ההקצאה הפרטית, נועד לאפשר לחברה להתקדם להשלמת עסקת היי פארמה, אותה מנסה החברה לקדם מאז חודש דצמבר 2018. יובהר כי ככל שלא תושלם עסקת היי פארמה, הכספים שיגויסו ייועדו להשקעה בפעילויות אחרות בתחום הקנאביס.

 

חשוב לציין כי הנחות החברה בדבר השלמת ההתקשרות עם חברת היי-פארמה אינן ודאיות היות ולמועד זה התקשרה החברה עם היי-פארמה במזכר הבנות בלבד, שאינו מחייב את הצדדים, אלא נועד לשמש מסמך עקרונות לחתימה על הסכם מפורט.

 

כזכור, היי פארמה הייתה פעילות הקנאביס של חברת מדיוי עד שבדצמבר נפרדו השתיים והיי פארמה השיבה למדיוי את ההשקעה בסך 14 מיליון ₪. מיד לאחר הדיווח, הודיעו אופקטרא ופנטזי נטוורק כי בכוונתן להתקשר עם היי פארמה וחתמו על מזכר הבנות לא מחייב.

 

השלמת העסקה, כפופה להשלמת בדיקת הנאותות שמבצעת החברה וחתימה על הסכם מפורט, סופי ומחייב בין הצדדים. השלמת העסקה או עסקה אחרת בתחום קנאביס אינה וודאית וכפופה לאישור היק"ר.

 

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  השלמת העיסקה

  ברגע שהעסיקה תחתם המניה תגיע לשער 400 שווה את הדיסק כרגע

  אופקטרא 28/02/2019 15:42

 2. 2
  מיקו36

  ברגע שעיסקת המיזוג תממש המניה תתפוצץ למעלה

  אופקטרא 27/02/2019 20:59