הסטרטאפ Salt Security הגיע לשלב הסופי בתחרות של כנס הסייבר RSA

ההכרזה על הזוכה תתקיים בתחילת חודש מרץ בסן פרנסיסקו; החברה גייסה לאחרונה 10 מיליון דולר בסיבוב סיד

חדשות ספונסר 24/02/2019 14:21

א+א-

הסטרטאפ הישראלי Salt Security נבחר לשלב הסופי בתחרות של כנס הסייבר הגדול בעולם RSA. התחרות נחשבת ליוקרתית בתחום אבטחת המידע ולשלב הסופי הגיעו רק עשרה סטרטאפים מכל העולם מתוך מאות שנבדקו. ההכרזה על הזוכה תעשה במסגרת הכנס שיערך בתחילת חודש מרץ בסן פרנסיסקו.

 

הכנס הוא הפלטפורמה המובילה לחברות המציגות חדשנות בתחום אבטחת המידע וחשיפתן מול קרנות הון סיכון ומומחים בתעשייה. בחמש שנים האחרונות 14 סטארטאפים שהגיעו לארוע הגמר ביצעו אקזיטים והמיזמים גייסו הון כולל של 2 מיליארד דולר.

 

חברת Salt Security הוקמה על ידי רועי אליהו ומייקל ניקוסיה. פתרון האבטחה שפיתחה החברה מגן על ממשקי ה- API שהם היסודות של מרבית היישומים הדיגיטליים אשר מעבירים מידע ונתונים רגישים בנפח עצום ובלתי פוסק. בשנים האחרונות חלה עליה עצומה בהתקפות על API והן הפכו תכופות יותר בשל רמת האבטחה הנמוכה שלהם, מה שהופך אותם לאיום עבור כל חברה. הפתרון של Salt Security להגנה על ממשקי ה- API מבוסס על אלגוריתם בינה מלאכותית אשר מעוגן בפטנטים רשומים ואינו דורש התאמה אישית כדי לסייע בהגנה על ה- API. חברות יכולות לזהות בזמן אמת את ההתקפות על ממשקי ה- API שלהן בשלב מוקדם ולעצור אותם לפני שנגרם נזק. בין לקוחותיה הראשונים נמנות החברות AppsFlyer, MongoDB, Systum.

 

לדברי רועי אליהו מנכ"ל וממייסדי Salt Security: "העליה לשלב הגמר בתחרות היוקרתית של ענף הסייבר העולמי היא הבעת אמון של המובילים בתחום בטכנולוגיה שפיתחנו ובפוטנציאל העצום הטמון בה."

 

החברה גייסה לאחרונה 10 מיליון דולר בסיבוב סיד שהובל על ידי הקרן S Capital של חיים סדגר ואיה פטרבורג. אליה הצטרפו המשקיעים מריוס נכט ממייסדי חברת אבטחת המידע Check Point, וקווין מהאפי ממייסדי Lookout Security ומומחה-שותף בתוכנית ההאצה Y Combinator. גם תוכנית ההאצה Y Combinator לקחה חלק בסבב הגיוס, בנוסף להשקעה ראשונית שניתנה לחברה בשלב מקדים יותר כחלק מקבלתה לתוכנית עצמה. לחברה משרדים בעמק הסיליקון ובתל אביב.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה