וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר בירידות שערים

טוויטר פרסמה דוחות טובים לפני המסחר ובכל זאת צונחת; מיזוג בנקאי ענק ייצור את הבנק השישי בגודלו בארה"ב

דובי קורן 07/02/2019 12:12

א+א-

הבורסה בארה"ב תפתח את יום המסחר בירידות שערים לאחר מגמה שלילית אמש. החוזים מגיבים לירידות השערים באירופה אשר מגיעים בעקבות הורדת תחזית הצמיחה והאטה בצמיחה. החוזים על הזהב נסחרים במחיר של 1312 דולר לאונקיה. הנפט נסחר בירידות שערים של כ 1%, חוזה מסוג לייט קורד נסחר בבורסת החוזים במחיר של 53.38 דולר לחבית.

 

מניות בכותרות

עסקת מניות ענקית בתחום הבנקאות, BB&T תרכוש את סאן טרסט בנק בעסקת מניות שערכה נע סביב 66 מיליארד דולר, המיזוג ייצור את תאגיד הבנקאות ה 6 בגדולו בארה"ב מבחינת נכסים מנוהלים. מניות BBT עולה במסחר המוקדם כ 4% ואילו מניות סאן טרוסט (STI) עולות מעל 8%.

 

רשת המזון המהיר צ’יפוטל מקסיקן גריל (CMG) פרסמה את דוחותיה אמש לאחר נעילת המסחר. החברה עקפה את ציפיות האנליסטים הן ברווח והן בהכנסות, החברה אמרה שהגידול מגיע מהזמנות און ליין וגידול אורגני בתנועת הקונים ברשת. מניות החברה מזנקות 10% במסחר המוקדם.

 

הרשת החברתית טוויטר (TWTR) פרסמה דוחות לפני המסחר. החברה הציגה רווח והכנסות שעברו את ציפיות השוק. תחזית נמוכה וגידול בהוצאות מאכזבים את המשקיעים והם שולחים את מניות החברה לירידות של כ 6% במסחר המוקדם.

 

רשת ניהול המסעדות דנקין ברנדס (DNKN) יורדת 4% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות. החברה הציגה רווח של 64 סנט למניה מול צפי של 61 סנט. הכנסות החברה היו נמוכות מתחזיות השוק כמו גם הצמיחה שהייתה נמוכה מציפיות השוק. החברה הודיעה על גידול מינורי בדיבדנד הרבעוני.

 

קרדינל הלת’ (CAH)  הרוויחה 1.29 דולר למניה מול צפי של 1.09 דולר, הכנסות החברה גם כן היו גבוהות בצורה משמעותית מצפיות השוק. המשקיעים מעודדים מהדוחות של מחברת הפצת התרופות ושולחים את המניה לעליה של כ 6% במסחר המוקדם.

 

יום ברנדס (YUM) אשר בבעלותה רשת פיצה האט, טאקו בל, קנטקי פרייד צ’יקן החמיצה את הרווח וההכנסות לרבעון האחרון, מניות החברה יורדות כ 1.5% במסחר המוקדם.

 

יצרנית המצלמות גו פרו (GPRO) עולה במסחר המוקדם כ 3% לאחר דוחות טובים. החברה הרוויח 4 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק והחברה הסבירה זאת ע"י ביקוש גבוה לדגמים האחרונים של מצלמות היוקרה האחרונה. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

 

סונוס (SONO) דיווחה על רווח של 55 סנט למניה גבוה ב 14 סנט מצפיות השוק, הכנסות החברה גם כן עקפו את הצפי. יחד עם זאת החברה רואה רמות מלאי גבוהות יותר מאשר הייתה רוצה להיות. מניות החברה יורדות כ 5% במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה