מחשבים וטכנולוגיה

חילופי מנכ”לים ב-888, איתי פזנר מונה למנכ”ל החדש

לאחר 14 שנים בחברה, איתי פריברגר מסיים את תפקידו כמנכ"ל החברה; ימשיך לכהן כדירקטור בחברה לתקופה של עד 12 חודשים.

חדשות ספונסר 24/01/2019 15:52

א+א-

888, חברת המשחקים המקוונים ופתרונות תוכנה מעדכנת היום כי איתי פזנר, סמנכ"ל התפעול של החברה, מונה למנכ"ל החדש של החברה. פזנר עובד ב-888 מזה 17 שנים. טרם מינויו לסמנכ"ל התפעול ב-2017, פזנר כיהן למעלה מ-6 שנים כסמנכ"ל בכיר של חטיבת ה-B2C בה פיקח על מותגי 888 וכן על השיווק של הקבוצה, שירות ותמיכה בלקוחות והתפעול.

 

לאחר למעלה מ- 14 שנים בחברה, מהן כמעט 8 שנים כחבר בצוות ההנהלה הבכיר של 888, איתי פריברגר מסיים את תפקידו כמנכ"ל החברה. פריברגר ימשיך לכהן כדירקטור בחברה לתקופה של עד 12 חודשים במהלך תקופת ההודעה המוקדמת שלו, זאת על מנת לסייע למעבר של תחומי האחריות שלו למחליפו וכן כדי לתמוך בקידום מספר יוזמות אסטרטגיות אשר כבר נמצאות בעיצומן. פריברגר היה חלק אינטגרלי בהנהלת הקבוצה לאורך תקופת מעבר עבור 888, מאז מינויו לסמנכ"ל תפעול במהלך 2011.

 

בריאן מטינגלי, יו"ר לא פעיל של החברה, מסר: "הדירקטוריון מבין ומקבל את החלטתו של פריברגר לקחת צעד לאחור מניהול יומיומי של פעילות ציבורית גלובאלית אינטנסיבית ועל מנת להבטיח מעבר חלק, אנו שמחים כי הוא יישאר עם 888 כדירקטור בחודשים הקרובים. לאיתי פזנר ניסיון רב ויכולות תפעול דינאמיות אשר פיתח והבנה עמוקה של 888 במהלך 17 השנים האחרונות בחברה. יש לו ניסיון מוכח והוא עזר לצמיחתה של 888 במספר שווקים רגולטוריים חדשים ופיקח בשנים האחרונות על פיתוח ושיווק מוצרים חדשים. הוא עבד בצמוד לפריברגר מספר שנים, ובעיקר במהלך השנה האחרונה בתפקידו כסמנכ"ל תפעול, אשר יאפשר לו מעבר חלק ואפקטיבי".

 

איתי פריברגר, מנכ"ל 888 היוצא, מסר: "לכהן כמנכ"ל 888 ולעבוד עם צוות של אנשים מסורים ומוכשרים היה כבוד גדול. יש לנו אנשים, שותפים ומשקיעים רבים מצוינים ברחבי העולם וברצוני להודות לכולם על המאמץ המדהים והתמיכה במהלך שמונה השנים האחרונות. ברצוני להודות במיוחד לצוות המוביל, ובעיקר לבריאן מטינגלי, היו"ר ולאביעד קוברין, סמנכ"ל הכספים, אשר התמיכה שלהם היתה מעל ומעבר לאורך התקופה שלי ב-888.

 

זו לא היתה החלטה קלה עבורי אך יחד עם זאת, אני מרגיש כי אחרי שמונה שנים מרגשות ומתגמלות כמנהל בכיר בחברה גלובאלית ודינאמית, זהו הזמן הנכון לקחת צעד לאחור מהניהול היומיומי של 888. ברצוני להודות לדירקטוריון על ההבנה והתמיכה בהחלטתי ואני מצפה להמשך העבודה המשותפת עם הדירקטורים בתפקידי החדש".

 

איתי פזנר, מנכ"ל 888 הנכנס, מסר: "זהו כבוד עבורי להתמנות למנכ"ל החדש של 888. לחברה יש צוות ותרבות מהטובים בעולם בכל תחומי פעילותה אשר מובלים על ידי צוות ניהולי מוכשר עם ניסיון רב".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה