מחשבים וטכנולוגיה

SAP ישראל ומטריקס מאחדות כוחות בתחום האנליטיקה והביג דאטה

matrixBI תשלב את המוצרים של SAP בפתרונות הקיימים שמציעה החברה ללקוחותיה ותטמיע אותם בפתרונות שהיא עתידה לפתח בהמשך

חדשות ספונסר 24/01/2019 11:52

א+א-

חברת matrixBI, המשמשת זרוע ה-BI & Big Data של חברת הטכנולוגיות מטריקס, החלה בשיתוף פעולה עם ענקית התוכנה SAP ישראל ותטמיע מעתה והלאה את הטכנולוגיות של SAP בתחום ה- Data והאנליטיקה. שיתוף הפעולה החל לאחרונה במטרה לשדרג ולמנף את היצע פתרונות הביג דאטה של matrixBI באמצעות פלטפורמת HANA - ליבת הדיגיטל של SAP.

 

matrixBI תשלב את המוצרים של SAP בפתרונות הקיימים שמציעה החברה ללקוחותיה ותטמיע אותם בפתרונות שהיא עתידה לפתח בהמשך. שיתוף הפעולה בין החברות ימקסם את הערך הניתן ללקוחות החברה, בין היתר בזכות זמינות הענן, שיאפשר עדכון ושדרוג לארגונים מכל הגדלים ומכל הסקטורים בתעשייה. זאת, תוך קידום פתרון HANA כמוצר ביג דאטה חדשני בפני עצמו.

 

הטכנולוגיות של SAP יאפשרו ללקוחות matrixBI לשפר את תהליכי האנליטיקה של המידע שלהם. כך הם יוכלו לארגן ולשלוט במידע באופן מדויק יותר ולהפיק ממנו תובנות שיסייעו להתייעלות עסקית. כמו כן, הטכנולוגיות הללו מאפשרות לבצע ניתוחים שמספקים יכולות גילוי וחיזוי גבוהות, אשר בעזרתן ניתן יהיה למקסם את הפעילות השוטפת של הארגון ולהבטיח עמידה באסטרטגיה הארגונית והשגת יעדים עסקיים.

 

עוז לוי, CTO ב- matrixBI, אמר: "כחברה שמרבית עיסוקה הוא ביישומי דאטה בקדמת הטכנולוגיה, אנו רואים שכיום יותר מתמיד לקוחות נדרשים לייצר חדשנות בתחום הדאטה כצורך קיומי. יחד עם זאת, לעיתים ישנו קושי ארגוני לבצע את ה״קפיצה״ לג׳ונגל ה- Open Source רווי הטכנולוגיות. HANA ופתרונות הדאטה הנוספים של SAP מהווים תשתית מידע המאפשרת לארגוני Enterprise להשיג חדשנות תוך שמירה על עקרונות של יציבות, לצד שילוב של יכולות מעולם ה- Open Source. שילוב זה הופך את פתרונות הדאטה הארגוניים ל- Enterprise Grade במלוא מובן המילה. אנו שמחים על שיתוף הפעולה המאפשר לנו לתת נדבך נוסף של יכולות ללקוחותינו ולהרחיב את סל הפתרונות של MatrixBI בתחום ה Data".

 

יגיל חדרי, ארכיטקט פתרונות בכיר ב-SAP ישראל אמר: "matrixBI מצטרפים למגוון הארגונים שעושים שימוש בטכנולוגיות החדשניות מבוססות הענן של SAP, כדי להבטיח צמיחה עסקית ועמידה בדרישות הגבוהות של הטרנספורמציה הדיגיטלית. אנו שמחים על שיתוף הפעולה החדש הזה ובטוחים שביחד עם הצוות המיומן של matrixBI נמשיך לעמוד בקדמת הטכנולוגיה ולספק את השירות הטוב ביותר באמצעות המודלים החדשניים שיצרנו".

 

שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים ב- SAP ישראל מסכמת: ״אנו גאים לצרף אל מערך השותפים העסקיים שלנו את matrixBI, שותף בעל היכרות רבה עם הפתרונות של SAP וצרכי התעשייה בתחומי ה- BI וה- Big Data. אנו בטוחים כי הפעילות המשותפת תעניק יתרון תחרותי בהיבט העסקי והחדשני, תשפר משמעותית את ביצועי הארגונים ותוביל אותם בדרך להצלחה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה