חדשות שוק ההון

איתמר מדיקל מגייסת 11.5 מיליון דולר בהנפקה פרטית

עיקר סכום הגיוס יתקבל ממשקיעים אמריקאים; הכסף שיגויס ישמש להרחבת פעילויות המכירה והשיווק של החברה

חדשות ספונסר 17/01/2019 12:26

א+א- 2

איתמר מדיקל המפתחת, משווקת ומוכרת מכשירים רפואיים לא פולשניים בטכנולוגיה ייחודית לאבחון וטיפול בהפרעות נשימה בשינה בדגש על שוק הקרדיולוגיה, הודיעה היום כי התקשרה בהסכמים לגיוס של 11.5 מיליון דולר באמצעות הנפקה פרטית במחיר של 1.1693 שקל למניה רגילה, או 9.55 דולר לתעודת פיקדון אמריקאית (ADS), אשר כל אחת מהן מייצגת 30 מניות רגילות. 
 
שער הסגירה של מניה רגילה של החברה בבורסה ביום 16 בינואר 2019 (יום המסחר שקדם למועד פרסום הדיווח) עמד על סך של 137 אגורות. 
 
מתוך ה-11.5 מיליון דולר, 8 מיליון דולר יתקבלו מרכישת תעודות פיקדון (ADS) ממשקיעים אמריקאים בהם קרן בניהולה של חברת Deerfield Management, וכן מהקרנות Triple Gate Capital, West Elk Partners ו-Alpha Capital Anstalt, בעוד יתרת 3.5 מיליון דולר יתקבלו באמצעות הנפקת מניות רגילות למור בית השקעות.
 
השלמת העסקה כפופה לרישום ולתנאים מקובלים נוספים, בכללם (1) בכל הקשור למשקיעים האמריקאים (א) הגשת 20-F על ידי החברה לרשות לניירות ערך האמריקאית (SEC) תחת הוראה 1934 לרישום תעודות הפיקדון האמריקאיות (ADS) במסגרת תוכנית ה-ADR, עם כניסתה לתוקף ו-(ב) הפיכת תעודות הפיקדון (ADS) לכשירות והתחלת המסחר בהן בנאסד"ק ו- (2) בכל הקשור למשקיע הישראלי קבלת אישור לרישום למסחר מבורסת תל אביב. 
 
בעוד שהחברה צופה כי השלמת עסקת ההשקעה על ידי המשקיעים הישראלים תתאפשר במהלך השבועות הקרובים, אין ביטחון באשר למועד בו תושלם ההשקעה מצד המשקיעים האמריקאים זאת לאור, לצד צורך אישור ה-SEC, ההשבתה הנמשכת בממשל האמריקאי. סייבל השקעות מלווה את איתמר מדיקל בשוק ההון המקומי.
 
 
הכסף שיגויס ישמש בעיקר להאצת הצמיחה בהכנסות החברה, באמצעות הרחבת פעילויות המכירה והשיווק.
 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הוקמה במאה הקודמת ועדיין מפסידה.

  תאריך הקמה 15/01/1997 מ2004 החלו מכירות של מעל מיליון דולר. אבל החברה עדיין משקיעה מיליונים במו"פ והרווח הגולמי לא מכסה את הוצאות ההנהלה והמו"פ. בטח פעם חשבו שיכבשו את העולם. כנראה יש מוצר שעובד. אחרת היו נעלמים. אבל לא מצליחים למכור כפי שקיוו. מאחל למשקיעים שהשנה תיגמר ברווח. מאחל שגם תצליח להביא בריאות למיליונים. אבל זה תמרור אזהרה לכל חברות ההזנק והחלום. יתכן שהפיתוח יצליח. חולים לא ימותו - אפילו יחיו יותר אבל החברה תמות. או שתדמם שנים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 17/01/2019 16:05

 2. 2
  יפה מאד. עוד מוסדי ישראלי מצורף |4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  redbear 17/01/2019 12:47