וונטיז חתמה הסכם להפצת שירות ה-SmartVOD על ידי Record TV בברזיל

החברה הברזילאית תשלם לוונטיז עבור הטמעת השירות ותחלוק עימה את הרווחים מהשכרות סרטים דרך השירות; תקופת ההסכם עד 2021

חדשות ספונסר 13/01/2019 15:08

א+א- 1

חברת וונטיז מדווחת היום כי חתמה על הסכם מחייב עם רשת הטלוויזיה הברזילאית A.S Record Televisão e Rádio שהיא רשת הטלוויזיה השנייה בגודלה בברזיל ומחזיקה בנתח שוק של כ-15% ובעלת הכנסות שנתיות של למעלה מ-2 מיליארד ריאל (כ-521 מיליון דולר).

 

כיום מפעילה Record TV כ-14 ערוצי טלוויזיה הזוכים לצפיה של כ-55 מיליון צופים מדי יום, ולאחרונה השיקה שירות טלויזיה על גבי האינטרנט בשם PlayPlus הכולל את תכני הערוצים שהיא משדרת, אשר במסגרתו יופצו גם שירותי ה-SmartVOD של החברה.

 

עניינו של ההסכם הוא הפצת שירותי ה-SmartVOD של החברה ללקוחותיה של Record tv בברזיל באופן בלעדי, כך ששירותי החברה יהיו שירות הסרטים הבלעדי שיופץ בפלטפורמה של Record . במסגרת ההסכם, יהיה שירות SmartVOD של החברה לשירות הסרטים הרשמי של PlayPlus TV Record ,וכמו כן יופץ ויקודם במסגרת כלל הפרסומים של שירותי ה-OTT של Record ,לרבות בטלויזיה, במדיה אלקטרונית, רדיו, עיתונות וכיו"ב. כמו כן יקודמו שירותי החברה במסך התוכן הראשי של שירותי ה-OTT של Record tv .

 

במסגרת ההסכם תשלם Record TV לחברה דמי הטמעת שירותי החברה בשירותיה. כמו כן תיהנה החברה מחלוקת התקבולים מהמשתמשים בגין השכרות ורכישות של סרטים. Record TV תהיה זכאית לעמלת הפצה בגין התכנים הנמכרים דרך פלטפורמת PlayPlus שלה. תקופת ההסכם הראשונה הינה עד לחודש אוקטובר 2021.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    פחחח נשמע תמוהה שוב

    מישהו מכיר את RTV בברזיל? כמה לקוחות יש להם? כמה רווחים עושים שם ממכירת סרט? ובטח עוד שאלות שאותי מפחידות מחברה כזו בשלב זה עדיין
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    wildstar 13/01/2019 15:10