סיוה מדווחת על 2 הסכמי רישוי חדשים

ההסכמים עם חברת השבבים נורדיק הנורבגית ו-עם ספקית שבבי האודיו Bestechnic הסינית

חדשות ספונסר 03/01/2019 15:39

א+א-

ספקית טכנולוגיות עיבוד האותות והבינה המלאכותית סיוה (נאסד"ק: CEVA) הודיעה היום על שני הסכמי רישוי חדשים. הראשון עם חברת השבבים הנורבגית נורדיק סמיקונדקטור (Nordic Semiconductor) לאספקת מעבד אותות שישולב בשבב ה-nRF91 שפיתחה נורדיק, המיועד למוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות. מוצרים אלה כוללים בין השאר מכשירים לבישים, התקני מעקב, ערים חכמות, מונים חכמים, ומוצרי IoT לתעשייה.

 

נורדיק, המפתחת שבבי תקשורת אלחוטית עבור מוצרי IoT, טוענת כי השבב שפיתחה הוא הקטן ביותר בתעשייה (10X16X1 מ"מ). שבב זה כולל מערכת לניהול צריכת הספק, מעבד יישומים ייעודי, זיכרון פלאש וטכנולוגיית RF. 

 

קישוריות סלולרית למוצרי IoT

"קישוריות סלולרית למוצרי IoT צפויה לכבוש את העולם בסערה", אמר מנהל הטכנולוגיות הראשי של נורדיק סמיקונדקטור, סווין-אגיל נילסן. "סדרת שבבי ה-nRF91 מספקת פתרון פשוט ובעל עוצמה למתכנני מוצרים, ומאפשרת להם לשלב קישוריות סלולרית מדור 4 בקטגוריות LTE Cat-M1/Cat-NB1 במינימום מורכבות. בתכנון השבב שלנו, הצלחנו למנף את התמחותה של סיוה בעיבוד אותות להשגת צריכת הספק נמוכה ויוצאת דופן, תוך שימור האפשרות לתמוך בתקני סלולר רבים למוצרי IoT".

 

שוק חדש וצומח

מנהל חטיבת התקשורת האלחוטית של סיוה, מיכאל בוקאיה, הוסיף: "נורדיק סמיקונדקטור פונה לשוק הצומח של מוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות, עם שבב איכותי המבוסס על טכנולוגיית עיבוד האותות שלנו. לסיוה ניסיון ארוך ומוצלח בשוק הסלולר, ועד היום שולבו מעבדי האותות שלנו במיליארדי מכשירים ובתשתיות סלולר. זכייה בהסכמים לאספקת מעבדי אותות לשוק ה-IoT בקישוריות סלולרית, כמו זה של נורדיק, מרחיבה את פעילותה של סיוה לתחומים חדשים וצומחים". 

 

בלוטות’ לשוק הפרימיום

ההסכם השני עליו הודיעה היום סיוה הוא לאספקת טכנולוגיית בלוטות’ 5 לספקית שבבי האודיו הסינית BES (Bestechnic). השבב החדש של BES כולל טכנולוגיה מתקדמת לביטול רעשים אקטיבי, ומיועד לאוזניות אלחוטיות בשוק הפרימיום. השבב החדש יוצג בתערוכת מוצרי האלקטרוניקה (CES) בלאס-וגאס, ב-8-11 בינואר.

 

"לקוחות יודעים להעריך מוצרי אודיו באיכות גבוהה, ובשוק הפרימיום מכירות אוזניות הבלוטות’ עקפו את האוזניות החוטיות", אמר סמנכ"ל הפיתוח העסקי של BES, פיגו גאו. "ההתמחות שלנו בשבבי אודיו יחד עם טכנולוגיית הבלוטות’ של סיוה מאפשרת לנו ליצור פתרונות מלהיבים לשוק זה הצומח במהירות".

מנהל חטיבת הקישוריות של סיוה, אביב מלינוביץ’, הוסיף: "מוצרי האודיו האלחוטיים תמיד היוו שוק יעד מרכזי מבחינתנו, וטכנולוגיית הבלוטות’ 5 שלנו מסייעת ללקוחותינו לפתח מוצרים מתקדמים העושים שימוש בתכונות החדשות של תקן ה-BTDM5".

 

טכנולוגיית הבלוטות’ של סיוה שולבה עד כה ביותר מ-1.5 מיליארד מוצרים, בהם סמארטפונים, טאבלטים, דיבוריות ואוזניות אלחוטיות, מכשירי שמיעה ומכשירים לבישים - של יצרנים ומותגים מובילים. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה