חדשות שוק ההון

גלילאו טק ממשיכה להשקיע בבלוקצ’יין; רוכשת תוכנות לניהול מטבעות קריפטוגרפיים

התוכנה מאפשרת המרה בין מטבעות וירטואלים לאחרים והמרה למטבעות רגילים; בנוסף התקשרה עם חברה במקדוניה בעלת רשיונות בתחום הקריפטו

חדשות ספונסר 11/12/2018 10:45

א+א- 3

חברת גלילאו טק מודיעה כי בהמשך להחלטת החברה לקדם פיתוח נוסף המבוסס על מערכת בלוקצ’יין, אשר יאפשר לחברה עם השלמתו לספק פלטפורמה של שרותי בנק דיגיטלי המבוססים על מערכת בלוקצ’יין למטבעות מבוזרים ו/או רגילים , וזאת באמצעות ארנק דיגיטלי מתקדם שיאפשר ללקוחות החברה לפתוח חשבון בנק דיגיטלי, לקבל תשלומים, לבצע העברות כספיים, לבצע המרת מטבע בין מטבעות וירטואליים או רגילים, וכן לבצע תשלומים ו/או משיכות כספים באמצעות כרטיסי אשראי שיונפקו להם על ידי החברה.

 

ובהמשך לדיווח החברה אודות התקשרות החברה בהסכם עם צד שלישי, ועם חברה זרה בשליטתו, אשר אינם קשורים לבעל השליטה בחברה לרכישת נכסים:

 

מלוא זכויות הבעלות, זכויות קניין רוחני מכל סוג והזכויות הכלכליות הנובעות מתכנה לניהול נכסים קריפטוגרפים המאפשרת המרה בין מטבעות קריפטוגרפים למטבעות קריפטוגרפים אחרים והמרה של מטבעות קריפטוגרפים למטבעות רגילים והמרה של מטבעות רגילים למטבעות קריפטוגרפים בחיבור ישיר למערכות Nodes Crypto מבלי מעורבות צדדים שלישיים.

 

תכנה שהינה מערכת לניהול חשבון בנק דיגיטלי המאפשר חיבור ישיר למערכות הבנקאיות בהתאם לתקינה ולרגולציה בכל מדינה ומדינה, המאפשרת ניהול כספים, המרות מטבע, העברות כספיות, וחתימה דיגיטלית על מסמכים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, לרבות רכיב API המתממשק לתכנת ה-Exchange

 

מלוא הון המניות המונפק והנפרע של חברת OÜ MainCrypto חברה זרה בע"מ אשר התאגדה ברפובליקת אסטוניה ואשר אוחזת ברישיון רישיון Virtual exchange currency service ללא תאריך פקיעה. וברישיון רישיון Service Virtual Currency Wallet  ללא תאריך פקיעה, אשר ניתנו לה על ידי הרגולטור ברפובליקת אסטוניה לרבות שירותי תמיכה בתוכנות וניהול המערך הטכנולוגי הקשור בתוכנות למשך תקופה בת 12 חודשים.

 

הבוקר אישר דירקטוריון החברה את ההתקשרות בהסכם עם הצד שלישי בכפוף להשלמת מסמכים בודדים מצד הצד השלישי והשלמת בדיקת הנאותות לגביהם.

 

יצוין כי על מנת להפעיל את תכנת ה-Exchange ואת תכנת ה-Platform Banking Digital ,החברה נדרשת לפתוח חשבונות בנק מסוג חשבון MASTER בבנקים שונים באירופה באמצעות חברה בת שתאוגד למטרה זו. בישיבת הדירקטוריון אישר דירקטוריון החברה הקמת חברה בת כאמור ופתיחת חשבונות בנק. החברה מעריכה כי פתיחת החשבון הראשון תארך שבועות בודדים. עם פתיחת חשבון MASTER ,החברה מעריכה כי תוכל להתחיל לתת שירותים בנקאיים ללקוחות בהתאם לרישיונות.

 

כמו כן, החברה מתכבדת להודיע כי בכוונתה לפעול לקבלת רישיונות נוספים המאפשרים ניהול פלטפורמה של בנק דיגיטלי במספר מוקדים בעולם, אשר יאפשרו בנוסף על הפעולות שהחברה האסטונית רשאית לבצע בהתאם לרישיונות (המרת מטבע ושירותי ניהול ארנק דיגיטלי המהווה מעין חשבון עו"ש לרבות העברת תשלומים), להרחיב את סל השירותים אותם תהיה רשאית לתת ללקוחותיה, בין היתר, גם לשירותי סליקת תשלומים, העברות בינלאומיות, מתן שירותי חשבון עו"ש נפרד לכל לקוח תחת IBAN וירטואלי, הנפקת כרטיסי חיוב וסליקת תשלומים בכרטיסי אשראי.

 

כתבות נוספות

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  כתבתי למישהו, אין שם מסחר..ואם זאת

  הכיוון טוב, עם חשיבה ליום שכן יעלה שוב ויכנס (להשאר) כסף הווירטואלי. עם זאת, אין שם הכנסה ואין עיתוי טוב ממש שכן הקריפטו קורס ועוד יירד קצת אולי.. הייתי מחפש משהו אחר בימים אילו או גדר אם זה עוזר לך. דעתי..
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  wildstar 11/12/2018 11:01

 2. 2
  כי לא לעד כסף הפיאט, ארה"ב תיפול גם

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  wildstar 11/12/2018 10:57

 3. 3
  מה אתה חושב על החברה הזאת היא כבר

  שבוע ומשהו עולה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ייא 11/12/2018 10:56