הבורסה בתל אביב תיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם

אמש ננעל המסחר בוול סטריט ובאירופה במגמה חיובית. מגמה שלילית מאפיינת כעת את המסחר באסיה. החוזים העתידיים בניו יורק אדומים

מערכת ספונסר 04/12/2018 09:14

א+א-

הבורסה בתל אביב צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם; נעילה חיובית נרשמה אתמול בניו יורק ובאירופה, וגם הבורסה המקומית נסגרה אמש בעליות שערים קלות. מגמה שלילית מאפיינת את המסחר באסיה כעת. החוזים העתידיים בוול סטריט אדומים בשעה זו.

עוד ברקע לפתיחת המסחר; הודעת צה"ל הבוקר על תחילתו של מבצע לחשיפה ולנטרול מנהרות התקפיות לאורך גבול לבנון. לפי שעה אין הוראות מיוחדות לתושבי האזור וההנחיה היא לקיים שגרה.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף כאשר בולטת מניית אורמת טכנו עם פער חיובי של 1.14%. טאואר בפער שלילי של 3.40%%.

הבוקר דיווחה רובוגרופ כי זכתה בפרויקט בהיקף של כ – 18 מיליון דולר ללקוח בתחום בחינוך במערב אפריקה.

אתמול נודע כי שותפויות תמר ולוויתן יתחרו במכרז לאספקת גז טבעי לחברת החשמל. המכרז החדש הוא לאספקת גז בנוסף לחוזה הקיים עם שותפי תמר; תחילת אספקת הגז מתוכננת לאוקטובר 2019.

 רדהיל ביופארמה פרסמה אתמול דיווח לפיו התקבלו תוצאות חיוביות בניסוי שלב 3 עם המוצר TALICIA, לטיפול בחיידק H.PYLORI.

כלל ביוטכנולוגיה דיווחה אתמול כי גמידה סל פרסמה תוצאות ניסוי שלב 2 לטיפול במחלות דם ממאירות. נמצא כי התחדשות תאי חיסון מסוג B ו NK-היתה מהירה יותר באופן משמעותי לאחר השתלת NiCord. החברה תסיים גיוס חולים לניסוי שלב 3 במחצית השניה של 2019.

עוד מאירועי יום המסחר הקודם; כיל הודיעה כי היא תובעת 1.1 מיליארד ₪ מ-IBM על רקע כישלון פרויקט מערכות מידע. לטענת החברה פרויקט ה -ERP אותו ניהלה יבמ בשנת 2016 נוהל בצורה לא מקצועית והסב לחברה נזקים של 300 מיליון דולר.

SAP רוכשת את Contextor כדי לחזק את מערך פתרונות ה- RPA. "עסקים יוכלו להשיג את רמת האוטומציה הגבוהה הנדרשת כדי להפוך לארגונים חכמים", נכתב בהודעה.

 פלוריסטם חשפה אתמול נתונים ראשוניים מניסוי שלב 1 במושתלי מח עצם: הממצאים מעידים כי הטיפול נמצא בטוח לשימוש וכן כי ישנן אינדיקציות לסימנים ראשוניים של שיפור בספירות הדם של המטופלים.

 אלביט מערכות זכתה בחוזה לאספקת מערכות מודיעין מוטסות באסיה. היקף העסקה – 112 מיליון דולר; החוזה ימומש בתקופה של שש שנים.

עוד נודע אתמול כי דן מלונות מצויה במשא ומתן לרכישת רשת המלונות ”רימונים” של הכשרת הישוב. הרכישה תתבצע בדרך של מיזוג משולש הופכי; ההצעה של מלונות דן עומדת על 140 מיליון ₪.

קנביט בוחנת הקמת חווה לגידול קנאביס רפואי בפורטוגל. הקמת החווה היא חלק מהאסטרטגיה לפעול גם מחוץ לישראל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה