מחשבים וטכנולוגיה

בינת תקשורת החלה לספק שירותי סטרימינג לתאגיד השידור כאן

השירותים נגישים לצופים והמאזינים באתרי האינטרנט, באפליקציות ובטלוויזיות חכמות

חדשות ספונסר 27/11/2018 11:10

א+א-

חברת בינת תקשורת מחשבים מדווחת כי החלה לספק לתאגיד השידור הישראלי כאן שירותי Streaming Media Over IP. צופים ומאזינים, בישראל וברחבי העולם יכולים כעת ליהנות משידורים חיים של ערוצי הטלוויזיה, כאן 11, כאן חינוכית, מכאן, מהאזנה לתחנות הרדיו של התאגיד ומבחירה וצפייה במגוון רחב של תכנים המצויים בספריית ה-VOD של התאגיד. השירותים נגישים לצופים והמאזינים, באתרי האינטרנט, באפליקציות ובטלוויזיות חכמות. 

 

השירותים שבינת תקשורת מחשבים מספקת לתאגיד השידור הישראלי במסגרת פרויקט זה כוללים שירותים מנוהלים מקצה לקצה, של שידורים חיים ושידורים על פי דרישה, מערכת ניהול תכני מדיה, Cloud transcoding system ,Live encoders, Live to VOD, NDVR, Catch up , מערכת להפצת תכנים - CDN, סטטיסטיקה, ממשקי צפייה, וכן מערכות לניטור ותמיכה.

 

תאגיד השידור הציבורי, משקיע מאמצים רבים להנגיש לציבור את תכניו במרחב הדיגיטלי במטרה לאפשר לצפות בהם בכל הפלטפורמות. הטכנולוגיה והמערכות המתקדמות של בינת יאפשרו לתאגיד להשיג מטרות אלו. בינת תקשורת מחשבים תספק לתאגיד השידור הציבורי את השירותים המנוהלים לתקופה של עד חמש שנים ועלות הפרויקט מוערכת במיליוני שקלים.

 

לדברי אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים: "אנו גאים לצאת לדרך עם פרויקט השידורים של תכני התאגיד באמצעות אתר האינטרנט, האפליקציה והטלוויזיות חכמות. אנו רואים בכך צעד חשוב נוסף של החברה לטובת הציבור, שיזכה ליהנות מתכנים איכותיים וחדשותיים המשודרים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת בכל רגע נתון ובכל מקום בארץ ובעולם. מבחינתנו זהו אות של כבוד שנבחרנו על ידי תאגיד השידור, כמו גם על ידי גופי תקשורת מובילים נוספים בישראל, לספק את שירותי התשתית הטכנולוגית המתקדמים, שמאפשרים שידור חי רציף ואמין של תכנים בעלי חשיבות עליונה במדינה בעלת רגישות כה גבוהה כמו ישראל, ואנו מתכוונים להרחיב את פעילותנו בתחום זה גם בשנים הבאות". 

 

חטיבת ה- Video Streaming Over IP של בינת תקשורת מחשבים מנוהלת על ידי אלי בורשן בעל ניסיון רב בתחום,. החטיבה מספקת שירותי Streaming Media Over IP מנוהלים, לרוב גופי התוכן החדשותי בישראל - חברת החדשות, גלי צה"ל ותאגיד השידור הישראלי וכן ללקוחות נוספים כגון האוניברסיטה הפתוחה ,חיל האוויר ועוד. 

 

בינת זכתה בשנים האחרונות במגוון מכרזים במגזר הציבורי, ביניהם הזכייה במכרז הטלפוניה של החשכ"ל, במסגרתו משודרגות מערכות הטלפוניה והמוקדים בכל משרדי הממשלה ויחידות הסמך, וכן במכרז שירותי אירוח וגיבוי, במכרז האינטגרציה, במכרז אבטחת המידע ועוד. כמו כן זכתה החברה במכרזים מובילים ברשויות המוניציפליות, ובמכרז מצלמות הגוף של משטרת ישראל. החברה גם נחשבת למובילה בפתרונות ICT במגזר הביטחוני ובמגזר העסקי. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה