חדשות שוק ההון

אקסלנז לא הצליחה בניסוי לאבחון יתר לחץ דם בווריד הכבד

החברה החליטה להקפיא את פעילותה בתחום הכבד; מודיעה על דחייה של גיוס ההון בארה"ב

חדשות ספונסר 22/11/2018 10:29

א+א-

חברת אקסלנז מודיעה הבוקר כי לאור תוצאות קליניות שחלקן אינן מובהקות סטטיסטית שהתקבלו אצלה בניסוי לאבחון CSPH - יתר לחץ דם בווריד הכבדי, בחולי NASH ,המעמידות בספק את סיכויה של החברה לקבל אישור FDA .

 

על סמך הנתונים הקיימים, ולאור העובדה שאיסוף ויצירת בסיס נתונים נוסף וחדש יהיה כרוך בהוצאה כספית משמעותית לחברה, והיות שהחברה קיבלה החלטה כי היא מבקשת לעבור לתזרים מזומנים חיובי ולרווח תפעולי בהקדם האפשרי, דירקטוריון החברה החליט להקפיא את פעילות תחום הכבד של החברה. זאת תוך שקבע, בין היתר, כי הפעילות בתחום הכבד תועבר לחברת בת שתוקם לשם כך, ובאופן בו תקודם ותקוים הפעילות בחברת הבת בכפוף לכך שיגויסו המקורות הנדרשים לשם כך משותפים חיצוניים.

 

לאור האמור אף החליטה החברה לדחות, בשלב זה, את גיוס ההון בארה"ב למועד שטרם נקבע, וכן לבצע את ההתאמות הנדרשות בחברה עקב כך.

 

החברה מבקשת להדגיש ולהבהיר, כי אין באמור כדי לפגוע או להשפיע על פעילות החברה בתחום ה-pylori. H , תוך שנקבע שהחברה תפעל להרחיב את עסקיה בתחום האמור ולהקדיש את מאמציה ומקורותיה להגברת תחום הפעילות ומעבר מהיר ככל הניתן לפעילות שתייצר תזרים מזומנים חיובי ורווחיות מתחום הפעילות. כמו כן החברה צופה שלא תדרש לגיוס הון נוסף עד למעבר לתזרים מזומנים חיובי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה