הבורסה בתל אביב תיפתח על רקע ירידות בעולם

אמש ננעל המסחר בוול סטריט ובאירופה במגמה שלילית. מגמה דומה כעת במסחר באסיה. החוזים העתידיים בניו יורק אדומים. בזק וחברות נוספות ידווחו היום על תוצאות הרבעון

מערכת ספונסר 20/11/2018 09:09

א+א- 1

הבורסה בתל אביב צפויה להיפתח על רקע מגמות הירידה בעולם; נעילה שלילית נרשמה אתמול בניו יורק ובאירופה, וירידות מאפיינות גם את המסחר באסיה כעת. החוזים העתידיים בוול סטריט ובאירופה אדומים לפי שעה.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף כאשר בולטת מניית טאואר עם פער חיובי של 0.97%. גזית גלוב בפער שלילי של 1.90%. החברה צפויה לפרסם היום דוחות רבעוניים, וכמוה גם בזק, אלביט מערכות, אינטרנט זהב ורבוע נדל"ן.

הבוקר דיווחה אלביט מערכות על הסכם פשרה עם רשות המסים בדבר תשומות מע"מ לשנים 2013 – 2018.

אדיסון הודיעה כי בתום שנתיים, תפסיק את הסיקור האנליטי של מניית פלוריסטם וכן של מניית רדהיל ביופארמה. באשר לאחרונה, פרוסט אנד סאליבן הודיעה היום, בהמשך לדוחות הכספיים של החברה שפורסמו לפני כשבוע, כי מחיר היעד של מניית רדהיל ביופארמה נותר ללא שינוי בגובה 2.23 ₪.

אתמול פרסמה אלקטרה צריכה דוחות רבעוניים המציגים ירידה בביצועי החברה, וכן דווח כי כי היא החלה ליישם תכנית התייעלות.

עוד מיום המסחר הקודם, אורום ונצ’רס וביטוח ישיר הודיעו על הצטרפות להשקעה בחברת הביוטק קידניקיור המפתחת טיפול במחלת כליות כרונית מתקדמת.

 וואן טכנולוגיות דיווחה כי היא רוכשת את סנס בי אי סולושנס, ספקית פתרונות בינה עסקית. על פי ההסכם שנחתם, וואן תרכוש 90% ממניות החברה. שווי העסקה 23.5 מיליון ₪.

נובולוג דיווחה על הכנסות בגובה 230 מיליון ש”ח ברבעון השלישי, גידול של כ - 10% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. הרווח הגולמי צמח בכ - 25% והסתכם בכ- 20.9 מיליון ₪.

 ארד דיווחה אתמול כי הכנסותיה ברבעון גדלו בכ - 8.8% בהשוואה לרבעון המקביל ב – 2017, והסתכמו בכ-47.3 מיליון דולר. הרווח הנקי ברבעון צמח בכ-7.2% והסתכם בכ- 4.5 מיליון דולר.

גם אפריקה נכסים פרסמה אתמול את דוחות הרבעון השלישי: ההכנסות מהשכרת נכסים עלו ב-16%, וחלה עליה בשווי הנדל"ן של החברה. הרווח הנקי עמד על כ - 61.2 מיליון שקל.

הכנסות פוקס ברבעון השלישי עלו ב - 38% והסתכמו בכחצי מיליארד ₪, כך עולה מדוחות החברה שפורסמו גם הם אתמול. הרווח הנקי של החברה עלה ב - 70% והסתכם בכ-35 מיליון ₪.

חברות נוספות פרסמו אתמול דיווחים אודות התוצאות הכספיות של הרבעון החולף וכאמור, עונת הדוחות נמשכת גם היום.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    גם פועלים תשפיע עם 5-6 אחוז ירידה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    yossi_a 20/11/2018 09:16