מחשבים וטכנולוגיה

חברת הסייבר ObserveIT משיקה משרדים חדשים בתל אביב ומדווחת על צמיחת שיא

החברה מרחיבה את מרכז הפיתוח בתל-אביב; מדווחת על גידול של 80% בהזמנות ב-15 חודשים האחרונים ועל השקת הגרסה האחרונה של פתרון הגנת האיומים הפנימיים שלה

חדשות ספונסר 18/11/2018 15:41

א+א-

ObserveIT הישראלית-אמריקאית, ספקית פתרונות ניהול האיומים הפנים-ארגוניים הכריזה היום על פתיחת משרדים חדשים במגדלי אלון בתל אביב. המעבר למשרדים חדשים משקף צמיחה משמעותית וחידושים בפתרונותיה, בד בבד לדרישה הגלובלית לפתרון של החברה בתחום ניהול פנים-ארגוני.

 

מרכז הפיתוח החדש של החברה במגדלי אלון מנוהל על ידי טל טיקוצקי, סמנכ"ל ההנדסה ב- ObserveIT. בימים אלו שוהה בישראל מנכ"ל החברה מייק מאק’י לכבוד מעבר מרכז הפיתוח של החברה למשרדים חדשים.

 

"אנחנו נרגשים מההתרחבות והמעבר למשרד החדש במגדלי אלון", אמר טל טיקוצקי, "המעבר משפר את הגישה שלנו לכישרונות המובילים בתעשייה הישראלית ומאפשר לנו להתמקד בפיתוח הפלטפורמה של החברה תוך התמודדות עם אתגרים מגוונים יותר ומעל הכל להמשיך ולשפר את המענה שלנו לניהול האיום הפנימי בארגונים".

 

לאחרונה חשפה ObserveIT את גרסא ObserveIT 7.6. במקביל, מדווחת החברה כי ברבעון האחרון זכתה במספר ההזמנות הגדול בהיסטוריה של החברה. החברה מדווחת על גידול של 80% בהזמנות ב- 15 החודשים האחרונים, זכיה במספר לקוחות משמעותיים, ושבחים מהתעשייה.

 

הישגים נוספים של החברה במהלך הרבעון השלישי של 2018 כוללים סבב גיוס שני של 33 מיליון דולר, 4 עסקאות בהיקף של יותר ממיליון דולר עם חברות 500 Fortune, והמינוי של דייב דיוולט המייסד של NightDragon Security, לסגן יושב ראש מועצת המנהלים.

 

ObserveIT קיבלה גם הכרה משמעותית מהתעשייה ברבעון השלישי, המאשרת את מעמדה כמובילה בתחום ניהול איומים פנימיים. החברה הוכרה כספק פתרון אבטחה של השנה על ידי בתחרות "פרסי פורצי הדרך" של CyberSecurity וזכתה בשתי קטגוריות - "איתור איום-פנימי חדשני", ו-"המוצר המוביל במניעת איומים פנימיים" בטקס פרסי Cyber Defense 2018.

 

"ההתרחבות של המשרד החדש בתל אביב, בסיס הלקוחות הצומח, עדכוני מוצר חדשניים וההכרה מהתעשייה, כולם מאשרים את הפתרון והמעמד הייחודיים שלנו כפתרון ’ניהול איומי פנים’ המועדף על המותגים הכי גדולים בעולם." מסכם מנכ"ל ObserveIT מייק מאק’י.

 

ObserveIT היא מובילה עולמית בתחום פתרונות לניהול איומים פנים ארגוניים עם יותר מ- 1,800 לקוחות ב- 87 מדינות.החברה מספקת לצוותי אבטחת מידע בארגונים כלים לאיתור איומים פנים ארגוניים, לשפר את תהליכי החקירה ולמניעת חשיפת מידע פנימי. החברה הוקמה ב-2006 על ידי גבי פרידלנדר ואבי עמוס. בשנת 2013 השקיעה בחברה קרן Bain Capital. מטה החברה נמצא בבוסטון ומרכז הפיתוח בישראל. החברה מעסיקה כיום כ-150 עובדים מתוכם 70 בישראל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה