מחשבים וטכנולוגיה

הסכם אסטרטגי בין חברת הסטארטאפ Carbyne ל-Prodware ישראל

במסגרת ההסכם תשווק Prodware את המערכת של Carbyne המסייעת למוקדי חירום לצמצם את זמני התגובה לקריאה

חדשות ספונסר 11/11/2018 14:13

א+א-

הסטארטאפ הישראלי Carbyne , שפיתח מערכת מתקדמת לניהול שיחות עם מוקדי חירום, חתם על הסכם אסטרטגי עם Prodware-ישראל. במסגרת ההסכם תשווק Prodware-ישראל את המערכת של Carbyne לשורה של גופים המפעילים מוקדי חירום, כולל הרשויות המקומיות בישראל, שיוכלו באמצעות הטכנולוגיה החדשנית של Carbyne לשדרג בצורה משמעותית את מערכות החירום.

 

המערכת של Carbyne מספקת למוקד החירום מידע רב ומדויק, מכל מכשיר חכם, כולל מידע על מיקום המתקשר ברמת דיוק של 6 מטרים, וידאו בשידור ישיר (מטלפונים ניידים), קול (על גבי האינטרנט או קו טלפון), טקסט, צ’אט ועוד. כל זאת מבלי לבקש מהמשתמש להוריד את האפליקציה שפותחה על ידי Carbyne, ששמה c-Now. המערכת של Carbyne מסייעת למוקדים לצמצם את זמני התגובה למצבי חירום, להפחית עלויות תפעוליות ובסופו של דבר – להציל יותר חיים.

 

"ההסכם עם Carbyne והוספת המערכת של Carbyne לסל המוצרים שמציעה Prodware-ישראל הינם במסגרת מדיניותנו לסייע לארגונים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ולהמציא את עצמם מחדש בעידן הדיגיטלי" אמר יוסי חיימוב, מנכ"ל Prodware-ישראל. "בכוונתנו להציע את המערכת למיגוון רחב של ארגונים ואנו רואים בכך לא רק חזון טכנולוגי אלא גם משימה לאומית".

 

"אנו שמחים מאד על שיתוף הפעולה שנרקם עם חברת Prodware ורואים בהם שותפים אסטרטגיים להמשך צמיחה בשוק הישראלי" אמר אמיר אליחי, מייסד ומנכ"ל Carbyne. “החברה פועלת ברחבי העולם ובשנה הקרובה תמשיך את הצמיחה שלה בשוק הגלובלי והמקומי אל מול רשויות מקומיות וגופי חירום. השותפות עם Prodware תאפשר להגיע לרשויות חדשות, להאיץ את ההטמעה של הטכנולוגיה של Carbyne ולחשוף את אזרחי ישראל לתקשורת חירום לאומית מהמתקדמות בעולם".

 

המערכת של Carbyne מתבססת על תשתית רבת עוצמה הפרוסה ברחבי העולם, ובאפשרותה להישען במצבי אסון על טכנולוגיית VoIP להעברת דיבור על-גבי רשתות IP כדוגמת רשת האינטרנט. בנוסף, Carbyne מספקת שירות מוקד חירום בענן, המאפשר להמשיך לתת מענה רציף גם בעת אירועי אסון המוניים. בעת שיחה, האלגוריתמים המתקדמים של Carbyne מנטרים את המידע הנכנס באופן אוטומטי ומקצים לו עדיפות לפי חשיבות, כדי לאפשר זרימת מידע קריטי גם במצב שבו כמות הנתונים שניתן להעביר בקו תקשורת בזמן נתון היא מוגבלת (רוחב פס מוגבל). Carbyne עומדת בתקנים בינלאומיים ומתנהלת לפי פרוטוקולים ביטחוניים ברמה צבאית על מנת לוודא שהמידע הנאסף ישאר מוצפן.

 

מערכת ניהול השיחות של Carbyne מעבירה את המידע הרלבנטי והמדויק אל המוקדנים באמצעות ממשק משתמש אינטואיטיבי וידידותי למשתמש. בנוסף ליכולת להקצות עדיפות לשיחות וידאו המאוכנות בצורה מדויקת, כוללת המערכת גם מפה אינטראקטיבית של השיחות בזמן אמת. המערכת כוללת תוסף בשם C-Lite המאפשר לה לעבוד יחד עם התוכנה הקיימת של מוקד החירום, ללא צורך באינטגרציה.

 

כתוצאה מיכולות אלה, Carbyne מדווחת על צמצום זמן המענה לשיחת חירום ב-65% לעומת זמן המענה הקיים כיום. תוצאות משמעותיות אלו משכו תשומת לב רבה ולאחרונה החברה הרחיבה את קהל לקוחותיה לארה"ב, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון ואסיה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה