דאסו סיסטמס משיקה גרסה עדכנית לפתרונות תכנון והנדסה בתלת מימד

הגרסה החדשה SOLIDWORKS 2019 מסייעת ליזמים להעביר מוצרים לשלב הייצור במהירות רבה יותר מבעבר

חדשות ספונסר 07/11/2018 12:17

א+א-

דאסו סיסטמס הודיעה על השקת SOLIDWORKS 2019, הגרסה העדכנית ביותר של פתרון התכנון וההנדסה בתלת-ממד של החברה. SOLIDWORKS 2019 מספקת שיפורים ויכולות חדשות המסייעות למיליוני יזמים לשפר את תהליך פיתוח המוצר כדי להעביר מוצרים לשלב הייצור מהר יותר וכדי ליצור קטגוריות חדשות של חוויות עבור סוגים חדשים של לקוחות במהפכה התעשייתית הנוכחית.

 

SOLIDWORKS 2019, המבוססת על פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, תומכת בתהליך פיתוח המוצר, משלב העיצוב ועד לייצור באמצעות יכולות דיגיטליות מתקדמות הדרושות לפתרון אתגרי תכנון וביצוע עבודות ההנדסה מורכבים. פונקציות חדשות מאפשרות לצוותי פיתוח מוצר לנהל טוב יותר כמויות גדולות של נתונים ולבנות ייצוג דיגיטלי שלם יותר של עיצוב. SOLIDWORKS 2019 מציעה גם טכנולוגיות חדשות ותהליכי ביצוע מובנים אשר משפרים את שיתוף הפעולה בין משתמשי התוכנה ומאפשרים חוויות אינטראקטיביות מוטמעות במהלך התכנון והנדסה.

 

"SOLIDWORKS מאפשרת לנו לתמוך ביישומו של ה- Maunakea Spectroscopic Explorer, טלסקופ בתחום ה-10 Meter Class, אשר יפתח בפנינו אפשרויות חדשות לגילויים מדעיים", אומר גרג גרין, מעצב מכני ממתקן הטלסקופ של קנדה, צרפת והוואי. "תהליכי התכנון שלנו יוצרים מערך נתונים הולך וגדל. גרסת הייצור הסופי של הטלסקופ תכיל מעל ל-100,000 חלקים. היינו זקוקים לטכנולוגיה שיכולה להתמודד עם פרויקטי עיצוב גדולים, ו- SOLIDWORKS מספקת את הסחורה."

 

בין הפונקציות החדשות שלה, SOLIDWORKS 2019 מספקת גם גמישות עיצובית רבה יותר כדי לחקור או לבצע שינוי במודל במהירות, הודות ליכולות משופרות ב-Large Design Review. הגרסה החדשה משפרת באופן דרמטי עיבוד תצוגה באיכויות גבוהות יותר ככל שהחומרה הגרפית חזקה יותר. בנוסף, SOLIDWORKS 2019 מאפשרת לצוותים לתקשר מחוץ לקהילת התכנון על ידי הוספת סימונים לחלקים והרכבים ישירות באמצעות התקן מגע, לאחסן אותם בצמוד למודל ולייצא אותם כקובץ PDF.

 

יכולת מרכזית נוספת ב- SOLIDWORKS 2019 היא SOLIDWORKS Extended Reality (XR), יישום חדש לפרסום CAD scene data שנוצרו ב- SOLIDWORKS - הכולל תאורה, מצלמות, חומרים, מדבקות, ואנימציות של ניתוחי תנועה – ואפשרות לחוות אותם בסביבות VR, AR ובאינטרנט. ככל שהתקנים חווייתיים, בעלויות הולכות וקטנות, תורמים יותר ויותר לסביבה הטכנולוגית ולחוויות האינטראקטיביות, מעצבים ומהנדסים יכולים להשתמש ב- SOLIDWORKS XR כדי לשפר את שיתופי הפעולה בביקורות פנימיות וחיצוניות של תכנון ועיצוב, למכור עיצובים בצורה יעילה יותר, להכשיר משתמשים להרכבה ועבודה עם המוצרים שלהם בצורה אינטראקטיבית ולהגדיל את הביטחון באיכות העיצובים לאורך כל תהליך פיתוח המוצר.

 

"הגרסה החדשה של SOLIDWORKS עמוסה בשיפורים וחידושים שנבנו על בסיס תובנות ותגובות שהתקבלו מקהילת SOLIDWORKS. אנו ממשיכים לקדם את המוצרים שלנו במונחים של נוחות שימוש, איכות ופרודוקטיביות כאשר SOLIDWORKS 2019 מספקת סביבת תכנון ועיצוב שלמה," אמר ג’יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS בדאסו סיסטמס. "מעצבים ומהנדסים שמייחסים חשיבות עליונה לביצועי תכנון, תשומת לב לפרטים וחדשנות וכמו כן מחפשים לספר את סיפור המוצר שלהם באמצעות VR ו-AR, יכולים לחוות את סדנת אב הטיפוס של העתיד, שבה נתוני עיצוב דיגיטליים מאפשרים לחוות חלקים בתלת-ממד ביתר קלות ומשפרים את תרגומם של עיצובים מהעולם הווירטואלי למציאות."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה