יום המסחר בבורסת ת”א ננעל במגמה מעורבת

מדד ת"א 125 ירד בכ – 0.09%, מדד ת"א 35 עלה בכ – 0.09%. בלטו מבין המדדים הסקטוריאליים; הבנקים בעליה, הטכנולוגיה, הגז והנפט בירידה

מערכת ספונסר 05/11/2018 18:17

א+א-

בבורסה בתל אביב הסתיים יום המסחר במגמה מעורבת. מדד ת"א 125 ירד בכ – 0.09% ומדד ת"א 35 רשם תנודה בשיעור זהה של 0.09%, אך בעלייה. מדד ת"א SME60 ירד בכ – 0.33%, מדד הנפט והגז ירד בכ – 1.08% ומדד הבנקים עלה בכ – 0.51%. מדדי הטכנולוגיה הציגו ירידה.

מניית טבע מרכזת היום את מחזור המסחר הגדול ביותר, בירידה.

אחרי טבע, היקפי מסחר גדולים נרשמו היום גם במניות כיל, לאומי, פועלים ומזרחי טפחות, אשר עלו כולן. אחריהן, נפח מסחר גבוה למניית נייס, בירידה.

מניות שבלטו בשיעורי העליות היום, הן בראשונה אנרג’יקס, אחריה פוקס, גילת, פריגו, דלק רכב ומזרחי טפחות.

שיעורי הירידות הגדולים ביותר נרשמו היום בקרב מניות לייבפרסון, אופקו הלת’, נורסטאר, קנון ובי קומיוניקיישנס.

היקף המסחר היום הסתכם בכ – 1.087 מיליארד ₪.

המסחר בוול סטריט מתנהל כעת במגמה מעורבת כמו גם המסחר באירופה.

מעלות הורידה היום את הדירוג של נשר מפעלי מלט לA+. הורדת הדירוג התרחשה בשל שחיקה ביחסים הפיננסיים ועקב התגברות התחרות בענף המלט.

 גילת דיווחה היום כי זכתה בפרויקט בהיקף של מיליוני דולרים לשירותי אינטרנט מהיר ביפן; תאגיד התקשורת הבינלאומי JSAT בחר בחברה לצורכי תמיכה בהיצע השירותים החדש שלה.

קבוצת מור דיווחה מוקדם יותר כי קיבלה אישור להכפלת זכויות הבניה במרכז מסחרי בחריש. הכפלת הזכויות יעלו את התזרים הצפוי מהמרכז המסחרי ל-13 מיליון שקל בשנה.

טוגדר הודיעה כי קיבלה רישיון יבוא, יצור והפצה בגרמניה באמצעות חברת קנאביס גרמנית. חברה זו חתמה עם טוגדר על מזכר עקרונות לרכישת השליטה בה וקיבלה היום רישיון ממשרד הבריאות הגרמני למסחר בתרופות.

עוד באותו נושא, מניות הקנאביס רשמו היום עליות בעקבות דיווחים על התקדמות בחקיקה המאשרת יצוא קנאביס מישראל. שר האוצר כחלון הציע פשרה שתקדם את אישור הייצוא.

עסקת המכירה של וונטייז לאולפן הסרטים האמריקאים דסילו בוטלה, והמניה הגיבה בהתרסקות של יותר מ – 8%. מנכ"ל החברה ביטל את המכירה אחרי שנודע כי דסילו נתבעת על ידי CBS. דסילו אמורה היתה לקנות את מניות השליטה לפי שווי של 50 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה