חדשות שוק ההון

אינטק פארמה השלימה גיוס חולים לניסוי פאזה III בחולי פרקינסון

על פי המתוכנן, החברה עתידה לדווח על תוצאות הניסוי באמצע 2019, כטיפול פוטנציאלי חדש מבוסס ’לבודופה’

מערכת ספונסר 22/10/2018 14:51

א+א- 1

חברת אינטק פארמה מודיעה על השלמת גיוס החולים לניסוי הפיבוטאלי פאזה שלישית, הבוחן את הבטיחות והיעילות של גלולת האקורדיון קרבידופה/לבודופה בהשוואה ל-Sinemet, שהינה טבליה בשחרור מידי של קרבידופה לבודופה, לטיפול בתסמיני מחלת הפרקינסון בשלב מתקדם.

לניסוי גויסו 462 חולים שהתחילו בשלב הטיטרציה עם ה-Sinemet תוך כוונה שימשיכו כ-300 חולים לשלב הכפול סמיות (double-blind) של הניסוי. הניסוי מתבצע בכ-90 מרכזים רפואיים ברחבי ארה"ב, אירופה וישראל.

"אנו מרוצים מהשגת אבן דרך חשובה זו, המקדמת אותנו צעד אחד קרוב יותר לאפשרות להביא לשוק תרופה חדשה ונדרשת יותר לטיפול באמצעות לבודופה בחולי פרקינסון בשלב מתקדם", ציין ד"ר מייקל ג’נדראו, מנהל הרפואה הראשי באינטק פארמה.

ג’נדראו הוסיף כי "למורכבות מחלת הפרקינסון בשלב מתקדם יש השפעה משמעותית על העלויות הרפואיות ועל איכות החיים של החולים. באמצעות השגת רמות אחידות יותר של לבודופה בדם, מאשר אלו המושגות כיום בשימוש במוצרי לבודופה אחרים הניתנים במתן אוראלי, אנו מצפים לשפר ולייצב את הסימפטומים של המחלה לאורך זמן וזאת על ידי שימוש בלבודופה במתכונת טיפול פשוטה יותר. אנו מאמינים כי מתכונת טיפול פשוטה יותר תוביל לשיפור בהפרעות המוטוריות, תפחית סימפטומים ותשפר את היענות החולים לטיפול".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    זה נחמד

    עוד הודעה חיובית היום לנייר נוסף בתיק - נשתגע..|13| קולפלנט - שוחרר עוד 5% ב 68. מחזיק.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    oudi33 22/10/2018 15:33