חדשות שוק ההון

אייסקיור מדווחת על עדכון קווים מנחים של איגוד מנתחי השד האמריקאי

האיגוד פרסם שורה של קווים מנחים בנוגע לפרוצדורות של גידולי שד לרבות פרוצדורות להקפאת גידולים

חדשות ספונסר 21/10/2018 11:15

א+א-

אייסקיור מדווחת הבוקר לבורסה כי ביום 16 לאוקטובר 2018, אגודת מנתחי השד האמריקאי שהינו הגוף המקצועי המאגד את מנתחי השד ובין היתר קובע כללים מנחים לעניין כירורגיית השד, עדכנה קווים מנחים בנוגע לפרוצדורת הקפאת (קריואבלציה) גידולים ממאירים בשד בשלב מוקדם.

 

הקווים המנחים משנת 2017 קבעו כי אבלציה בטכנולוגיות שונות לרבות הקפאה בגדילים ממאירים בשד הינה ניסיונית בלבד ואין לבצעה מחוץ למסדרת של ניסיים קליניים. בקווים המנחים החדשים נקבעה התייחסות ספציפית לטכנולוגית הטיפול בשיטת ההקפאה הכוללת המלה על השתתפות בניסויים קליניים לטיפול בגידולים ממאירים בשד בשלב מוקדם ובמחקר ברשמות וכל זאת לאור קבלת מידע ראשוני לגבי יעילות הקריואבלציה.

 

רשומות הינו מחקר בדרך של איסוף מידע שנערך בסביבה שאינה מבוקרת ע"י רופאים שאינם חוקרים בתחומים ועל מספר רב של חולים. פעמים רבות שימוש ברשומות מהווה שלב חשוב בדרך למסחור הטכנולוגיה ומהווה חלק מהתהליך הנדרש לקבלת קוד שיפוי (בנוסף לתהליכים נוספים).

 

לאור פעילות החברה מולך האגודה בכל הקשור לתוצאות הראשוניות של ניסון טיפול בגידולים סרטניים בשד בהקפאה באמצעות מערכת ה ICE3 פרי פיתוחה של החברה, החברה רואה חשיבות רבה בעדכון קווי הטיפול המנחים מהטעמים הבאים:

  • לראשונה האגודה מכירה ביעילות טכנולוגיית ההקפאה לטיפול בגידולים ממאירים בשלב מוקדם בשד.
  • בניגוד לעבר, אז דובר על שימוש בטכנולוגיית ההקפאה במסגרת ניסויים קליניים בלבד, האגודה מציינת כי תוצאות ראשוניות בטכנולוגיית ההקפאה מומלץ לא רק במסגרת ניסויים אלא גם במסגרת מחקר "רשומות".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה